Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

30 років… Багато це чи мало?

Для української незалежності з важким пострадянським шлейфом, частою зміною влади, з гіперболізованими політичними амбіціями керманичів, очевидно, що не досить, аби сміливо заявляти про значний прогрес чи динамічний розвиток. Проте, мабуть, саме ці реалії незалежності сформували в українського бізнесу безпрецедентну стійкість і вміння розвиватися не завдяки, а всупереч. На підтвердження цього – історії виживання, масштабування та досягнень багатьох підприємств, компаній та брендів, які народилися у Кропивницькому та області.

Ейфорія офіційних святкувань, присвячених 30-ій річниці Незалежності України, втихла, а ми занурилися в історію Кіровоградщини за цей період і згадали події, які з гордістю можна вважати історичними, які стали відомими не лише в нашій країні, а й далеко за її межами.

Україна розвивається завдяки нечисленній когорті рішучих і професійних, чесних і оптимістичних людей у владі, бізнесі, громадському та культурному секторах. Поки такі є, список подій, що змінюють дійсність, а, значить, і майбутнє, продовжуватиме поповнюватися, а ми про них – розповідати.

[03.11.2021 12:30]
Інші записи від автора:
93