Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Фокус на непопулярні теми

pjxdkyu46w4

Та окрім читацьких смаків  на  тематиці мас-медіа безумовно позначаються суспільні й політичні процеси. Від передовиць про соціалістичні змагання, класових ворогів, боротьбу з пияцтвом і перебудову ЗМІ перейшли до тем про українську незалежність, відновлення історичної справедливості, утвердження свободи слова. Сьогодні з революційних тем – переключились на боротьбу з корупцією та новітніх класових ворогів, так званих олігархів.

Слідуючи загальним тенденціям, від малого до великого видання намагаються викривати корупціонерів, що безперечно потрібно, але в усіх це виходить по-різному. Водночас із фокусу медіа практично випали звичайні успішні, талановиті люди, які можуть послужити прикладом, а їхні історії – стимулом і дороговказом для інших. З фокусу випало багато гострих соціальних проблем, поінформованість про які обмежується стереотипами та небажанням суспільства вилізти з теплої ванни власних зручних уявлень.

Безперечно, «Persona» не оминатиме тему корупції та інші ключові теми сьогодення, але й намагатиметься тримати у фокусі непопулярні, але не менш важливі теми, щоб поки увага суспільства прикута до корупційних скандалів, із нашої молоді не робили наркоманів, щоб суспільство сприймало проблеми особливих дітей, як власні… Зокрема, в першому номері журналу ми представили вашій увазі фотопроект «Особливі діти».

Ми розраховуємо на розумних і небайдужих читачів, серед яких багато людей, здатних впливати на ситуацію.

Але, якщо хтось із вас обирає світ закритої мушлі, прагне втекти від проблем, ви все одно не помилилися з вибором журналу, адже позитиву і життєстверджуючих тем також не бракуватиме на його сторінках.

Наталя Кривошей, редактор “Persona”

[14.12.2016 16:37]
Інші записи від автора:
356