Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Медичні заклади області отримали тести для діагностики COVID19


Вчора, 27 березня, близько 16 години більшість районівобласті забезпечили тестами на коронавірус.

Про це журналу розповіла головний лікар Новоукраїнськогорайонного центру первинної медико-санітарної допомоги Валентина Фортинська.

Вона повідомила, що тести отримали всі районні лікарні і центри первинної медико-санітарної допомоги.

«Вчора ми сформували бригади, які їздитимуть по населених пунктах району і тестуватимуть осіб, які повернулися з-за кордону. У нашому районі таких більше сорока осіб. Ми маємо відповідні списки, тестуємо і тих, хто має клінічні прояви захворювання на коронавірус, і тих хто їх немає, оскільки певний час людина може бути носієм вірусу і не мати при цьому симптомів. Працюємо наразі без вихідних, роботи багато, адже села району географічно розкидані на немалі відстані один від одного. Засобами захисту медперсонал забезпечений», – зазначила керівник центру.

Новоукраїнський район отримав 100 тестів, 30 з них розподілили– на центральну районну лікарню і 70 – нацентр первинної медико-санітарної допомоги.

«Вже сьогодні у Новоукраїнському районі почали тестувати хворих на пневмонію та тих хворих, які мають клінічні симптоми захворювання на коронавірус», – розповіла лікар.

Відомо також і про початок тестування в інших районах області, зокрема, у Маловисківському, де вже кілька хворих з симптомами, схожими на коронавірус, пройшли діагностику.

«Сьогодні у лікарні Малої Виски протестували мене й мого чоловіка, більше трьох діб ми мали схожі на COVID19симптоми – високу температуру і важкість дихання. Нам зробили флюорографію, взяли кров, а результати тесту на коронавірус отримали протягом 15 хвилин. На щастя, тест виявився негативним. Дякуємо медикам за оперативність –черговий лікар виписала всі необхідні ліки і ми продовжимо лікування в домашніх умовах», – розповіла мешканка с.Первомайське Маловисківської ОТГ.

[28.03.2020 18:10]
Інші записи від автора:
819