Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Олександр Горбунов: Я звик працювати на результат

Політик-практик, який всього за п’ять років роботи в парламенті, зміг вивести обласний центр на новий рівень розвитку у культурній, спортивно-туристичній, інфраструктурній та інших сферах, вважає, що Кропивницькому та області потрібна команда з якісно новим мисленням, де досвід та інновації стануть ключовими у створенні комфортних умов життя для всіх громадян. Більше про команду та плани лідер партії «ЗА МАЙБУТНЄ» у Кіровоградській області Олександр Горбунов розповідає в інтерв’ю.

Олександре Володимировичу, багато хто хотів бачити вас міським головою Кропивницького. Чому не балотуєтесь на мера?

Я довів свою ефективність, працюючи у Верховній Раді. Нардепів, які б зробили хоча б половину з того, що вдалося мені об’єктивно не було до мене, немає їх і зараз. А мерських амбіцій я ніколи не мав, і не заявляв про якісь бажання балотуватися на цю посаду. Я хочу приносити користь не лише місту, де живу, а усій країні. І ті зміни, які мені вдалося здійснити на законодавчому рівні помітні не лише у Кропивницькому чи Кіровоградській області, їх відчувають люди по всій країні. Це стосується і ремонтів доріг місцевого значення, на що я домігся фінансування з держбюджету, це і реконструкції мостів, більшість з яких в Україні знаходиться в аварійному стані. І багато інших ініціатив, які ставали постійними нормами Законів. Тому я очолюю списки партії до обласної і міської рад. А на міського голову Кропивницького я і партія «ЗА МАЙБУТНЄ» делегували Ірину Озерну. Вона досвідчений юрист, закінчила Європейську академію жіночого політичного лідерства в Болгарії, розуміє усі процеси містобудування і розвитку територій. Кожен повинен робити ту справу, яку досконало знає. У нашій команді є професійні люди практично з усіх сфер діяльності.

Професійність – це головний критерій за яким ви формували команду?

Не тільки. Ми запрошували до команди порядних людей, яких поважають у професійних колах і які мають успішний досвід втілення різних проектів. Це і успішні керівники  організацій, і люди з міжнародним досвідом роботи, військові і патріотичні люди… Є медики і освітяни, юристи і люди, які мають значні досягнення в інноваційних напрямках…

Які головні тези передвиборчої програми вашої команди?

Скажу так – наша програма – це не просто програма на вибори. Ми не пропонуємо і не обіцяємо. Ми розробили програму пріоритетних дій, які допоможуть зробити нашу область, наш обласний центр комфортними для життя. Це план продуманих дій, які базуються на попередньому  ефективному досвіді – моєму власному і всієї команди «ЗА МАЙБУТНЄ».

Ви запропонували те, що до вас у Кропивницькому не пропонував жоден політик – концепцію повної реконструкції дворів багатоповерхівок та вулиць приватного сектору. Люди готові міняти лавки і фарбу для підїздів, якими зазвичай їх «купують» кандидати на кожних виборах, на європейські двори, які ще треба побудувати?

Люди змінюють мислення, і це головне. Більшість мешканців Кропивницького вважала, що парк Перемоги ніколи не стане таким, яким він є сьогодні – сучасним, спортивним і привабливим. Я звик ставити амбітні цілі і працювати на результат. А оновлення й будівництво інфраструктурних об’єктів – це те, чим я займався останні п’ять років, і зупинятися не збираюсь. На сьогодні обласний центр має проблеми з парковками для автомобілів – у дворах машини ставлять на клумбах, а на вулицях міста – прямо на тротуарах… Такі питання не можна вирішити без стратегічного і системного підходу. Те саме стосується забезпечення регулярним транспортним сполученням віддалених сіл з районними та обласним центрами.

Особливу увагу ви відводите темі безпеки на дорогах. Що саме пропонуєте?

Всі ми є свідками безпрецедентних ДТП, яких могло б не статися, якби пішохідні переходи були облаштовані належним чином. Цим питанням я займався  в парламенті, напрацював навіть дорожню карту для втілення, і цей процес я обов’язково хочу довести до логічного завершення. Багато сучасних технологій дозволяють сьогодні створити для водіїв спеціальні попереджувальні візуальні та звукові сигнали – від звичайних світлофорів, яких у багатьох місцях не вистачає, до голографічних стін-перешкод перед авто. Переходи повинні бути видимими скрізь. Через таку безгосподарність не мають гинути люди. Саме тому команда «ЗА МАЙБУТНЄ» пропонує нестандартний план дій – те, що раз і назавжди вирішить проблеми людей в багатьох напрямках.

[03.10.2020 18:33]
Інші записи від автора:
461