Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Андрій Гардашніков: Жити довго і щасливо українцям заважають бідність, стреси і безвідповідальне ставлення до власного здоров’я

KHVA2ZUUnzcВін лікар із династії лікарів, онколог із династії онкологів. Він бард. Він журналіст. Він активний громадський діяч. Він цікавий співрозмовник. Він закінчив Луганський державний медичний університет, спеціалізацію з онкології і передатестаційний цикл пройшов на базі Запорізької медичної академії післядипломної освіти. Неодноразово брав участь у міжнародних зустрічах, присвячених клінічним дослідженням в онкології. Ось уже 15 років він лікар хіміотерапевтичного відділення Кіровоградського обласного онкологічного диспансера. А сьогодні він ще й гість PERSONA. Андрій Гардашніков поділився з читачами журналу власним баченням «плюсів» та «мінусів» медичної реформи, нагальності введення моди на здоровий спосіб життя та власним рецептом щастя.

Пане Андрію, не запитуватиму вас, чи потріб- на медична реформа. Тут  без варіантів: без реформування цієї галузі, власне, як і багатьох інших, нам не обійтися. Питання в тому  наскільки вона дочасна?

– На мій погляд, ми вже давно спізнилися зі змінами в організації охорони здоров’я. Порожні декларації, совкові принципи адміністрування та неефективне фінансування вже наробили багато лиха в медицині. Тому говорити про те «на часі» зміни чи не «на часі» – дивно. На часі  було вже декілька десятків років тому, я вважаю. Зараз – просто необхідно змінювати ганебну практику, коли держава щось обіцяє, але не забезпечує, а лікар залишається «крайнім».

Детальніше про Андрія Гардашнікова та важливість активної позиції серед медпрацівників читайте в матеріалі Лариси Романюк спеціально для журналу «PERSONA» (листопад, 2017).  Видання можна знайти у вільному продажу в книжковому супермаркеті «Букі», в найбільших магазинах «Ятрань», в «Crema caffe» в ТРЦ DEPO’t та інших точках продажу преси.

[21.11.2017 18:46]
Інші записи від автора:
320