Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Андрій Лісота: Я щасливий, бо моя робота – то моє хобі

22831251_1955126134754198_326906630_oЦе сьогодні він – директор позашкільного навчального закладу «Обласний центр туризму, краєзнавства й екскурсій учнівської молоді». Це сьогодні він переконаний, що наше життя – то ланцюг випадкових збігів. Це сьогодні він вдячний долі, що опинявся в потрібний момент у потрібному місці. А в дитинстві  вони з сестрою просто їздили з батьками усюди, куди їх возили. Завжди на канікулах їм показували найвіддаленіші куточки Радянського Союзу, а вони навіть не здогадувалися, що далеко не в усіх однокласників подібне дозвілля. Тим часом вони родиною побували в Казахстані, на Алтайських та Уральських горах, у Санкт-Петербурзі, Москві, Нижньому Новгороді, на Кольському півострові, об’їздили всю Білорусь, Грузію, Кавказ та, звісно ж, усю Україну. Батьки показували, що є й інший світ. Завдяки цьому наш сьогоднішній герой уже в п’ятому-шостому класі був свідомий того, що в майбутньому обов’язково буде географом. І його мрія втілилася в життя. Про це та багато чого цікавого – в інтерв’ю з Андрієм Лісотою.

– Що, крім упізнаваності, дав би зелений туризм Кіровоградщині, якби він тут процвітав?
– Це, перш за все, робочі місця. Це розвиток інфраструктури, відповідно молодь залишається жити на рідній землі. Зрештою – це наповнення бюджетів територіальних громад. За ним – майбутнє. Всі вже готові, потрібен якийсь поштовх… Зелені садиби, що діють у Знам’янському, Кіровоградському, Олександрійському районах, мають такі шикарні туристичні місця, де влітку наперед усе забито, приїздять уже іноземні делегації. Садиба «На гачок» процвітає. Зелений туризм може бути прибутковим бізнесом.

Детальніше про зелений туризм та професійні досягенення Андрія Лісоти читайте журналі «PERSONA» (жовтень, 2017).  Видання можна знайти у вільному продажу в книжковому супермаркеті «Букі», в найбільших магазинах «Ятрань», в «Crema caffe» в ТРЦ DEPO’t та інших точках продажу преси.

 

[25.10.2017 17:43]
Інші записи від автора:
613