Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Андрій Табалов про те, хто керує його бізнесом сьогодні і про наміри балотуватися до Верховної Ради

IMG_7644В інтерв’ю журналу «Persona» персона номера Андрій Табалов розповів, хто керує бізнесом на сьогодні з тих пір, як він став секретарем Кіровоградської міської ради.

«Підприємства працюють добре. Час від часу я спілкуюся з керівниками окремих підрозділів. Бізнесом в цілому керує батько. Він має серйозний досвід, він цей бізнес створював. Краще за нього керувати ніхто не зможе. До того ж, у нас підібрано досить серйозну управлінську команду. Буквально за минулий-позаминулий роки ми здійснили, на мій погляд, досить ефективну низку кадрових ротацій. На сьогодні дуже впевнено дивимось у майбутнє. Займаємо достойні позиції на хлібному, молочному ринках, на ринку переробки соняшникового насіння. Ну, а далі сподіваємось на стабільність у нашій країні й на те, що збережеться позитивна ситуація на валютному ринку, що важливо для експортно орієнтованого бізнесу. Також сподіваюся, що Україною все ж таки більше почнуть цікавитися інвестори. Адже в усіх галузях наша країна потребує інвестицій, дешевих кредитів, акціонерного капіталу», – зазначив Андрій Табалов.

Крім того, в інтерв’ю Андрій Табалов прокоментував свої наміри балотуватися до Верховної Ради.

«На сьогодні я відійшов від політики і займаюся роботою у місцевому самоврядуванні, працюю в команді міського голови над досягненням важливих для міста цілей. Тому поки над цим не замислювався. Коли будуть призначені вибори, місцеві чи до Верховної Ради, як лідер партії, звичайно, вибиратиму для себе – очолювати штаб, чи йти кандидатом. Але це розмова не сьогоднішнього дня», – зазначив секретар міської ради Андрій Табалов.

Більше читайте в ексклюзивному інтерв’ю Нелі Желамської в шостому номері журналу «Persona» (червень, 2017).

[06.07.2017 09:34]
Інші записи від автора:
501