Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Антоніна Іванова: Тепер я маю звання майстра міжнародного рівня

Керівниця і засновниця школи краси «BeauBS» Антоніна Іванова із Кропивницького – єдина учасниця з України на чемпіонаті світу OMC World Cup HairWorld у Парижі. Змагання візажистів і перукарів з усього світу проходили у виставковому комплексі «Порт-де-Версаль» у середині вересня.

«У чемпіонаті світу я брала участь вперше. Це було моєю мрією. У січні подала заявку на участь і до вересня – більше півроку – готувалася до змагань. Треба було підготувати модель і образ. Ідеально підійшла на цю роль моя колега і подруга Каріна Мєднікова. Ми поїхали вдвох», – розповідає Антоніна. 

Каже, учасників було близько двох десятків. Так небагато, бо змагання виснажливі і не всі на це погоджуються – треба везти з собою багато атрибутики і аксесуарів… Крім того, участь дороговартісна – одна номінація коштувала 500 євро.

«Я брала участь у двох номінаціях – боді-арт і весільний образ. Готуватися довелося з ночі. Наш образ єдинорога був найбільш популярним серед відвідувачів – з моєю моделлю кілька годин фотографувалися», – ділиться учасниця чемпіонату.

Оцінювали судді з усього світу. Антоніна Іванова зайняла восьме місце.

«Із плюсів, які я отримала, – це досвід роботи в екстремальних умовах, бо там насправді не було потрібних умов для комфортної роботи. Це було стресово. Також побачила багато сильних робіт. Змогла погуляти і вулицями Парижа. Загалом – перенасичена емоціями і, на щастя, достойно представила країну», – підсумувала Антоніна.

[07.10.2019 14:12]
Інші записи від автора:
120