Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Дмитро Кобець: каденції змінюються, депутати – ні. Справжніх політиків у міській раді одиниці

«За принципом рівності та відкритості ми шукаємо відповіді на гострі запитання, аби ви знали більше». Саме такими словами впродовж п’яти років починає ток-шоу «МИ» на каналі КОДТРК її ведучий Дмитро Кобець. Критерії професійної  успішності нашого героя визначають високі рейтинги програми як з боку глядачів, так і з точки зору  її учасників. Те, про що ми говорили в інтерв’ю, на телебаченні не обговорюють.

«Майже ніхто не дотримується партійної ідеології своєї політичної сили. Коли на програму приходить представник конкретної партії, то у 90 відсотках він говорить те, що сам думає. Політика фракції чи партії відсутні. Ми запрошуємо їх якраз, як представників політичних сил, щоб вони пояснили, чому, наприклад, половина фракції голосує «за», а інша половина – «проти». На жаль, тільки обличчя, таких же, хто справді компетентно, аргументовано, доступно можуть обгрунтувати ту чи іншу позицію, на жаль, не дуже багато. Проблема ще й у тому, що деякі політичні сили знаходять у своїх рядах сміливого спікера і тільки його й делегують на обговорення різних тем. І не важливо – компетентний він у цьому питанні чи ні. Це насправді проблема самих політичних сил, бо суб’єктивна думка однієї особи сприймається глядачами, як позиція всієї партії».

В інтерв’ю для журналу «Persona»  ведучий ток-шоу «МИ» відповів на гострі та актуальні запитання. Детальніше читайте на сторінках журналу «Persona» (№1, січень). Видання можна знайти у вільному продажу в будь-якому з кіосків «Укрпошти».

[17.01.2017 16:22]
Інші записи від автора:
396