Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Дмитро Вінницький: Перевізники далекі від ідеалу, але й умови їхньої роботи теж

Коли б і за яких умов не підвищували тариф на проїзд у громадському транспорті, це незмінно викликає невдоволення не стільки самим фактом здорожчання проїзду, скільки перевізниками. Практично завжди знаходяться ті, хто ставить обґрунтованість нового тарифу під сумнів і називають його апетитами власників транспортних підприємств, переводять питання з економічної площини в політичну. При цьому, не виключено, самі ж нарікають на зростання вартості бензину чи газу, запчастин й такого іншого, завдяки чому будь-який транспорт із засобу пересування сьогодні стає майже розкішшю. У населення – своя логіка: ціни й тарифи повинні зростати пропорційно до доходів, а не всупереч їм. Але в тому, що все відбувається навпаки, знову, як правило, хоч і всупереч логіці, винні перевізники, а не ті, від кого залежить вартість бензину, запчастин і так далі за списком вище. Як і в тому, що автопарк мають мало не Юрського періоду, беруть на роботу водіїв-хамів і т.п. Чи так все просто, і чи справді тарифи і якість послуг залежать лише від підприємств, що займаються пасажирськими перевезеннями читайте в інтерв’ю Наталі Кривошей з керівником ПП «Олікс» Дмитром Вінницьким у четвертому номері журналу «PERSONA» (квітень, 2017).

hW0AaX52V0E– Ми завжди для когось ставали зброєю в політичних розбірках. Скасування депутатами тарифу має, по-перше, суто політичний характер, а по-друге, воно не законне. Є роз’яснення Вищого господарського суду, що органи місцевого самоврядування не можуть відміняти власні рішення, які вичерпали свою дію. Рішення ж виконкому вичерпало себе з моменту підписання додаткових угод із перевізниками. Це все одно що, для прикладу, видати людині акт про право власності на землю, а потім скасувати.

Детальніше читайте у четвертому номері журналу «PERSONA» (квітень, 2017). Видання можна знайти у вільному продажу в книжковому супермаркеті «Букі», в магазині «Ятрань», у точках продажу преси в супермаркетах «Фуршет» та «Копілка», а також у будь-якому з кіосків «Укрпошти».

[15.05.2017 16:13]
Інші записи від автора:
582