Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Фронтмен гурту «СКАЙ»: На фестивалі ми представимо нові пісні

41185621_289218048341755_4371387580378251264_nУкраїнський співак, соліст гурту «СКАЙ» Олег Собчук відверто розповів журналу про те, як та з ким провів літо, де набирався сил та які сюрпризи підготував до найближчого концерту в рамках Національного мистецького фестивалю «Кропивницький».

Олеже, як пройшло ваше літо?

Літо було дуже динамічним. Багато концертували, відпочивали в Іспанії та США – Каліфорнія, Гаваї, Лос-Анджелес. Приєднався до велотуру в Карпатах. І знову концертна діяльність. Я дуже задоволений цим літом, воно було прекрасним.

Яке місце вразило найбільше?

Найбільше вразили Гаваї. Це рай на землі. Протягом року температура змінюється на плюс-мінус три градуси. Клімат завжди однаковий. Дуже теплий і дуже ніжний. Це батьківщина серфінгу. Власне, через це й захотілося туди. Раджу всім, по можливості, побувати колись. Лос-Анджелес і Каліфорнія – це, так би мовити, творча і культурна столиця світу. Це музика і кіно. Там зібралися сотні тисяч людей з різних кутків світу. Усі вони створюють сучасні тенденції в музиці, кіно і в культурі взагалі. У мене там є багато знайомих, друзів.

То ви цього літа вперше спробували серфінг чи захоплювалися ним і раніше?

Так, я вперше спробував стати на дошку. До речі, це моя давня мрія. І, якщо чесно, протягом години я лише падав, намагаючись вилізти на дошку. Стати в повний зріст так і не вдалося, але я зрозумів фізику, зрозумів, що це таке. Маю бажання продовжувати.

Олеже, у вас двоє дітей – донька Тетяна та син Арсен. Вони відпочивали разом з вами?

Ні, діти були з бабусею та дідусем у Тернополі. Ми відпочивали з дружиною.

Часто берете рідних на гастролі?

Інколи трапляється. Коли є можливість. Не часто. Але, до речі, за їхньою реакцією часто визначаю, чи сподобається пісня пуб­ліці. Якщо діти підспівують, пританцьовують, то, очевидно, ми потрапили в серце, і це однозначо буде хітом.

Ви більше подорожуєте літаком чи на авто?

Бувало по-різному. Під час канадо-американського туру ми використали практично всі засоби пересування. Це був і корабель, і легковий автомобіль, і вантажівка, і бус, і потяг, і літак. Було все, окрім упряжок з кіньми і собаками (сміється). Це дуже весело. Ми звикли від всього, що пов’язано з роботою, навіть якщо щось не так, отримувати задоволення. Маємо одну цікаву історію: ми переправлялися з острова Ванкувер до міста Ванкувер, і наш паром затримали на шість годин через сильний шторм у тихоокеанській протоці. А саме того вечора мав відбуватися наш концерт. Вже майже прийняли рішення летіти «тошнотіками» – це такі літачки в Канаді, які сідають на воду. Насправді дуже страшно і досить дорого. Але, все ж таки, шторм втихомирився, і ми через шість годин, зі слабким запізненням і практично не перевдягаючись, з корабля на бал, встигли на концерт.

Пригоди надихають на написання нових пісень?

Так, безумовно. Нещодавно ми видали новий альбом, там є багато хітів.  До його створення наш гурт  йшов більше двох років. Уся палітра людських емоцій відображена в нових піснях. Це альбом про нас, про людей, про таких різних, зі своїми переживаннями, амбіціями і прагненнями. «Рідкісні птахи» – це ми. Це люди, які вірять в себе, які хочуть змінити цей світ на краще. На назву альбому надихнула українська письменниця, поетеса Ліна Костенко зі своїм геніальним твором «Крила»: «Людина нібито НЕ літає, а крила має…». Пісні дуже різні – лірико-романтичні і підбадьорливі, сміливі і ті, що кличуть за собою, що мають сильний посил… В альбомі є душа. Любіть один одного, насолоджуйтеся життям, будьте щасливі!

Наприкінці серпня ваш гурт виступить на концерті в рамках  Національного  мистецького фестивалю «Кропивницький». Як ви сприйняли таке запрошення?

Нам дуже приємно взяти участь у такому фестивалі і, звісно, ми будемо раді бачити наших прихильників у Кропивницькому. На мою думку, чим більше буде в Україні фестивалів, чим більше буде культурних, якісно організованих заходів, тим більше люди будуть дізнаватися про сучасні тенденції в українській музиці, тим більше люди будуть чути україномовний якісний продукт. Тому ми дуже вдячні за запрошення, з радістю приїдемо та зіграємо свої пісні. Чекаємо зустрічі з кожним із глядачів. Обіцяємо запалювати вас виступом. Відірвемося по повній.

Що стане родзинкою вашого виступу у Кропивницькому?

Цього року, в квітні, ми видали новий альбом «Рідкісні птахи», і ми із задоволенням зіграємо під час нашого виступу кілька нових пісень для наших прихильників у Кропивницькому.  Саме тут почують їх вперше. Вживу. Ну і, звісно, заспіваємо вже відомі хіти.

Пам’ятаєте свій перший візит до Кропивницького? Розкажіть.

Це було вже давно. Ми приїхали пізно ввечері, а поїхали рано вранці, тому добре роздивитися місто, на жаль, не вдалося. Сподіваюся, цього разу мені це вдасться.З чим у вас асоціюється місто Кропивницький?

З вдячною публікою.

Дякую за щире спілкування.

Дякую вам! До зустрічі у Кропивницькому!

 

Ксенія Куприненко

[02.09.2018 13:17]
Інші записи від автора:
139