Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Галина Кузьменко: У кожної людини свій хрест і, яким би він не був важким, нести його треба з гідністю

22690141_1953097004957111_241757381_o«PERSONA» від самого початку мріяла прикрасити переважно чоловічу компанію головних героїв наших номерів історією успіху такої достойної представниці прекрасної статі, як заслужений економіст України, кандидат економічних наук, кавалер ордена княгині Ольги ІII ступеня, почесний доктор Батумського навчального університету навігації, доцент Центральноукраїнського національного технічного університету, колишній перший заступник генерального директора Міжнародної акціонерної авіаційної компанії «УРГА», меценат і творча особистість Галина Кузьменко. Але її активний спосіб життя, який передбачає часті закордонні поїздки, не раз завадив нашим планам. І ось це сталося – три години душевної, відвертої, надихаючої і, безумовно, цікавої розмови на сторінках вересневого номера журналу. Так співпало, що саме у вересні Галина Іванівна відсвяткувала свій 55-річний ювілей, тож все, що не робиться, як кажуть, на краще. 

– У більшості жителів нашого міста ви й досі асоціюєтеся з авіакомпанією «УРГА»…
– Звісно, це один із нелегких, але дуже вагомих і яскравих етапів мого життя і професійного зростання. Авіакомпанія була створена в 1993 році, я прийшла туди працювати в 1996-му. Цьому передувало досить цікаве знайомство з підприємством і його керівництвом. На той час я була захоплена аудиторським рухом, очолювала регіональну аудиторську спілку, якій були підпорядковані Черкаська і Вінницька області. Ми з колегами багато консультували і допомагали підприємствам, яким після розпаду Радянського Союзу треба було виходити на зовнішні ринки. Мені було близько тридцяти, я була захоплена своєю справою і дуже раділа з того, що до мене звертаються, цінують і поважають. Саме тоді до мене прийшла на обслуговування «УРГА», а в 1994 році звернувся головний бухгалтер, яка була просто у відчаї, бо не змогла довести податковій інспекції, що підприємство має кваліфіковану інвестицію, тому мало сплатити величезний штраф, що ставило під загрозу подальше його існування, а їй, матері трьох дітей, загрожувало безробіття. Я вивчила документи і переконалася в тому, що кваліфікована інвестиція справді є, і зголосилася допомогти.

Детальніше читайте в інтерв’ю Нелі Желамської у дев’ятому номеру журналу “PERSONA” (вересень, 2017). Видання можна знайти у вільному продажу в книжковому супермаркеті «Букі».

[20.10.2017 17:04]
Інші записи від автора:
491