Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Гучні бізнес-події та фестивалі осені

Осінь не може бути не драйвовою, адже на ній крутий відпочинок не закінчується. По всьому світу і надалі організовуються захоплюючі івенти, які надихнуть на особистий ріст, розвиток бізнесу та пошук нових напрямків для реалізації ідей та стартапів.  Про деякі з них можна прочитати у першому осінньому номері журналу «Persona».

WEB SUMMIT

Міжнародна конференція про інтернет-бізнес, що з 2009 року щорічно проходить у Португалії. Збирає представників технологічних компаній зі всього світу. Цьогоріч на конференції планують говорити про сучасні тренди в світі технологій, зокрема про криптовалюту, віртуальну реальність і подібне.

Дата: 5-8 листопада

Місце: Лісабон, Португалія

Квиток: від 675 євро

 

lviv it arenaКонференція Lviv IT Arena 2018

Триденна наймасштабніша у Західній Україні конференція, присвячена сучасним інформаційним технологіям. Програмісти, розробники, технічні експерти, керівники ІТ-компаній та стартапери зберуться у Львові для обговорення актуальних проблем галузі в Україні та світі. Серед учасників IT Arena 2017 були представники Cambridge Analytica, Bluetooth SIG, Amazon Web Services, Telenor, Petcube та ін.

Дата: 28-30 вересня 2018, 09:00

Місце: стадіон «Арена Львів» (вул. Стрийська, 199)

Квитки: від 4050 грн

 

sef2018Міжнародний форум і виставка сталої енергетики SEF-2018

Цьогоріч форум відбуватиметься у Києві вдесяте. Захід організовується Центром інноваційного бізнесу і присвячений новітнім енергетичним технологіям, відновлюваним джерелам енергії та енергоефективності, а також останнім світовим і локальним трендам в сфері сталої енергетики. Форум, познайомить учасників із фінансовими, юридичними і технічними особливостями будівництва об’єктів відновлюваної енергетики, а також енергозабезпечення виробничих і комерційних об’єктів. У виставковому центрі проходитиме виставка сталої енергетики, де буде представлено технології, обладнання та сервіси для сегментів сонячної енергетики, вітроенергетики, біоенергетики, енергоефективності, а також об’єктів енергетичної інфраструктури з 30 країн світу.

Дата: 16-19 жовтня

Місце: Київ, бульвар Тараса Шевченко, 30 (готель «Хілтон»),

пр-т Перемоги, 40-Б (виставковий центр «АККО Інтернешнл»)

Квиток: від 450 грн

 

YI PENG & LOY KRATHONGYI PENG & LOY KRATHONG

Фестиваль світла Йі Пенг (Yi Peng) і Лой Кратхонг (Loy Krathong) щороку організовується буддистами у місті Чіангмай в Таїланді. Там фестивалі є символічним позбавленням від внутрішніх демонів і негативу, а також вшануванням Будди і Пхра Має Тхораніі (божество землі у буддистській міфології. – Ред.). Найцікавішим дійством Йі Пенг є традиція запускання паперових ліхтариків: тисячі людей збираються разом, щоб під спів монахів одночасно запустити в небо ліхтарики, що світяться. Фестиваль також має традицію відпускання на воду маленьких човників, прикрашених свічками та пелюстками квітів. По всьому Таїланду у час проведення фесту заплановано безліч культурних подій, танцювальних і музичних виступів, феєрверків.

Дата: 23 листопада

Місце: Чіангмай

Квиток: може бути платним

 

Barbados Food & Rum Festival

Барбадос часто називають кулінарною столицею Карибського моря. Барбадоський фестиваль їжі й рому цьогоріч проходитиме вдев’яте і триватиме три дні. Фест традиційно об’єднує місцевих шеф-кухарів, міксологів, а також шеф-кухарів знаменитостей, щоб створити нові захоплюючі кулінарні шедеври.  Відкриття фестивалю відбудеться у садах затоки Ойстен, кульмінацією цьогорічного Barbados Food&Rum Festival стане день поло з парними коктейлями і канапе. До фесту у 2018 році приєднається  Том Айкенс – відомий шеф-кухар у Великобританії, який пропонує світу інноваційну британську кухню з французьким акцентом.

Дата: 18 – 21 жовтня 2018 року

Місце: Барбадос, Кариби

Квиток: від 100 дол. США

 

Pitchfork Paris

Музичний фестиваль Pitchfork Paris – європейський формат альтернативного музичного фестивалю в Чикаго. На фестивалі у французькій столиці можна почути захоплюючі хіти напрямів інді, рок, хіп-хоп, електронік, альтернативне RnB, джаз і багато іншого. Фестиваль проходить на різних музичних майданчиках міста. Хедлайнерами цьогорічного фесту будуть Bon Iver, Mac DeMarco, Fever Ray, CHVRCHES.

Дата: 1-3 листопада

Місце: Париж, Франція

Квитки: від 45 євро

 

танець дервішівФестиваль танцюючих дервішів

Щороку збирає у турецькому містечку Конья тисячі туристів зі всього світу. У місті розташований монастир-музей Мевлана, де в Середні століття дервіші ордена Мевлеві здійснювали свої містичні ритуали.Сьогодні це священне місце для мусульман, які приїжджають сюди, щоб вклонитися праху Джалаледдіна Румі (1207–1273), видатному ісламському релігійному діячеві, поету, філософу, названого турками Мевланою (в перекладі з арабської – «наш пан»). У цьому музеї зберігаються також предмети побуту дервішів, відкрито виставку дорогих килимів. В один і той самий день протягом останніх 750 років дервіші танцюють у цьому місці ритуальний танець-кружляння, що називається семою. Танець, який давно вже перестав бути релігійним ритуалом, можна побачити нині й в інших місцях Коньї, однак у дні фестивалю в монастирі Мевлана дійство має вражаючий ефект.

Дата: 10-17 грудня

Місце: Конья, Туреччина

Квиток: бронюється у місцевому туристичному офісі

[16.10.2018 16:10]
Інші записи від автора:
595