Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Хто найефективніший з міських голів Кропивницького?

В одній із рубрик редакція журналу “PERSONA” розпитувала у відомих громадських діячів міста, політиків, журналістів і блогерів хто на їх думку був найефективнішим міським головою. 
shvorakЯ за Марковського. За півтора року він зробив чимало: і це на власні очі може побачити будь-який містянин. Парк Пушкіна (Козацький острів), набережна. Той же міст, за який його всі ми критикували. Але я живу там поруч і бачу скільки людей ним користуються. Як сотні дітей ранком йдуть у школу і дитсадки. Може він і не гарний той міст, але ж свою функцію виконує сповна. Ми бачили скільки лише доріг було заасфальтовано. Можна наочно порівняти із нинішнім станом. У нас з Іваном Івановичем дуже по-різному складалися стосунки. Я не зрозуміла свого часу його прагненння будь-що стати секретарем ради. Взагалі пішла з депутатів. Але те, що я побачила – ефективність його роботи – примусило мене змінити своє ставлення. Я йому дуже дякую за все. До того ж він абсолютно відкрита для преси людина. Отримати його коментар ніколи не було проблемою. Хоч би який був час доби.

Олена Шворак
власкор 1+1

 

цертий

Справа в тому, що я не вважаю жодного мера нашого міста за часів незалежності України ефективним у моєму особистому і в повному розумінні цього слова. Звісно, в кожного були намагання зробити щось корисне в різних сферах життєдіяльності обласного центру, часто навіть успішні в короткостроковій перспективі, – проте це були швидше хаотичні точкові дії, ніж намагання системною роботою забезпечити сталий розвиток. Численні негаразди, які ми сьогодні спостерігаємо, – якраз результат несистемного підходу в роботі. Прикро стає, коли бачиш, як інші міста країни, що мали значно менший потенціал на початку незалежності, зараз значно випереджають нас у своєму розвитку і рівні комфорту для жителів.

Олександр Цертій
депутат міської ради

 

gorbunovЗ точки зору позитивних для міста змін, думаю, що Василь Георгійович Мухін. Можливо тому, що міським головою він був два скликання, більше встиг зробити і запам’ятатися. Були певні нюанси в його біографії, але на те, мабуть, і причини свої були. Ефективність вимірюється результатом.

 

 


Олександр Горбунов
народний депутат
України

 

Решту думок, а саме: хто був найефективнішим міським головою за версією Андрія Райковича, відомого блогера Олександра Кочина та депутатів міста читайте в першому номері журналу “PERSONA”. Видання можна знайти у вільному продажу в будь-якому з кіосків “Укрпошти”.

 

[18.01.2017 16:37]
Інші записи від автора:
899