Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Ірина Топчій: Якщо в роботi ставити фiнанси на перший план – це початок кiнця

5wl93HeIh7kНічого неможливого не існує, якщо ти впевнено йдеш до своєї мети. Саме це на власному прикладі демонструє власниця салону краси «Vostorg» Ірина Топчій, якій вдалося з нуля розпочати власну справу й відкрити успішний бізнес у сфері надання косметичних послуг. У своїй щоденній роботі дівчина керується чималим бажанням робити світ красивішим. Можливо, завдяки цьому їй вдалося завоювати непохитний авторитет і довіру серед клієнтів. Зараз Ірина не шкодує сил на розвиток власної справи. Та незважаючи на зайнятість, знайшла час поділитися з нами, чому вона вирішила побудувати свою кар’єру саме в індустрії краси, як їй вдалося зберегти власну справу в період економічної кризи, якими принципами вона керується у роботі з клієнтами й що планує робити в майбутньому. Про це та багато іншого – далі.

– У будь-якій справі рано чи пізно можуть виникнути труднощі. З якими проблемами зіштовхувалися ви?

– Було важко працювати в 2013 році. Деякі косметологи з метою економії переходили з дорогої косметики на більш дешеву. Незважаючи на подібну тенденцію, я продовжувала працювати з перевіреними дистриб’юторами. Завдяки цьому мені вдалося не лише зберегти клієнтську базу, а ще й примножити її. А через кілька років мені зателефонувала дистриб’ютор косметики «Janssen», яку я використовувала в своїй роботі, й запропонувала мені пройти спеціалізоване навчання в Німеччині. Для мене це було справжньою несподіванкою і символічною сходинкою вгору.

Детальніше про яскравий приклад успіху в beauty-індустрії Кропивницького читайте в матеріалі Катерини Ободовської спеціально для журналу «PERSONA» (листопад, 2017). Фото – Віталій Ніколенко. Видання можна знайти у вільному продажу в книжковому супермаркеті «Букі», в найбільших магазинах «Ятрань», в «Crema caffe» в ТРЦ DEPO’t та інших точках продажу преси.

[29.11.2017 16:14]
Інші записи від автора:
569