Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Катаракта: лікуємо – не зволікаємо

Катаракта – одне з найпоширеніших захворювань очей, що трапляється з віком. Перебіг хвороби мінливий – від поступового «затуманення» зору до випадків, які ускладнюються глаукомою – супроводжуються підвищенням очного тиску та прогресуючою незворотньою втратою зору. Найчастіше катаракта розвивається після шістдесяти років, і вимагає вчасного і планового хірургічного лікування – так можна зберегти всю повноту і гостроту зору, говорять лікарі-офтальмологи Центру сімейної офтальмології «ОКО», де лікування катаракти є одним з основних напрямків роботи.

Центр має найбільший вибір штучних кришталиків (або ІОЛ – інтраокулярних лінз): від монофокальних класичних моделей до преміум лінз – мультифокальних ІОЛ (Symphony, Synergy, PanOptix, Eyhance) та індивідуальних торичних для корекції астигматизму.

Оперативне лікування катаракти в Центрі здійснює хірург-новатор, доктор медичних наук України, завідувач кафедри очних хвороб медичного університету імені О.Богомольця, професор Жабоєдов Дмитро Геннадійович. Він є автором більше 10 патентів з розробки методів хірургічного лікування та діагностики захворювань очей, і одним із кращих фахівців-офтальмологів України. Усі ці переваги Центру доповнює сучасне обладнання, власна лабораторія, можливість стаціонарного лікування і проходження передопераційної медичної комісії.

Центр сімейної офтальмології працює на базі клініки «Ацинус» у Кропивницькому, і є одним з небагатьох в Україні, де успішно проводяться операції вродженої катаракти у дітей будь-якого віку – у практиці є досвід хірургічного лікування навіть 4-місячного малюка. Команда Центру – це професійні лікарі, які відповідають за результат. Завдяки їм, сотні мешканців Кіровоградщини отримали бажану можливість знову бачити всю красу навколишнього світу.

[11.02.2021 15:19]
Інші записи від автора:
237