Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Кропивницький бізнесмен та експерт у сонячній енергетиці отримав престижну нагороду

Вперше в історії головної події у сфері енергетики для європейських ринків – церемонії «Cisolar Awards 2019», до престижних нагород додали номінацію «Експерт року».

Справедливе визнання отримав директор групи компаній «Електро-Актив» Олександр Дубовий. Він є постійним спікером і модератором в експертному середовищі з питань сонячної енергетики та інноваційних рішень у цій галузі.

«Найкраще визнання й нагорода для мене – це коли через місяць чи два після моїх тренінгів приходять його учасники й розповідають про втілення мого досвіду. Так було після експертної доповіді по фотовольтаїці. Це потрібні заходи. Спеціалісти моєї компанії завжди беруть участь у навчальних тренінгах. Ми вчимо і самі навчаємося. Тільки так можна розвиватися і бути на хвилі усіх новацій», – розповів Олександр Дубовий.

Завдяки практичним тренінгам експерта, їх учасники дізнаються про способи розрахунку сонячних станцій, їх ефективну експлуатацію, вчаться вдало розвивати власний бізнес.

CISOLAR 2019 – це головна бізнес-платформа в Центральній та Східній Європі, на якій учасники обмінюються досвідом найуспішніших PV-проектів, обговорюють актуальні питання у сфері сонячної енергетики та дізнаються про останні тренди, юридичні аспекти, презентують ідеї та новітні рішення, укладають контракти, знаходять і зміцнюють партнерські зв’язки.

Практичні тренінги та воркшопи для PV-інсталяторів – невід’ємна частина події, що проходили паралельно з Виставкою. Заходи стали корисними для власників малих підприємств, об’єктів нерухомості — приватних та багатоквартирних будинків, які вже встановили сонячні електростанції, експлуатують їх або планують побудувати.

[06.05.2019 09:42]
Інші записи від автора:
655