Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Літературна толока на Дворцовій

29505406907_3525747a27_zЗ 31 серпня по 2 вересня провели літературні зустрічі та книжковий ярмарок. Було представлено 18 українських видавництв: «Час майстрів», «Кліо», «Фонтан казок», Видавництво Старого Лева, «Наш формат», «Апріорі», «Віват», «Теза», «Легенда», «Зелений пес», «Карпатська вежа», «Люта справа», «Мандрівець», «Видавництво», «Discursus», «Школа», видавничий центр «Академія», «Майстерня друку» .

Вечірка у Киці з Кропивницького

За участі поетки, авторки книг для дітей Олени Горобець і художниці та ілюстраторки Катерини Кравцової

■ Танці (рок-н-рол, джиґа, дрига та інші), бешкетні іграшкові герої, що оживають (ляльки бібабо), веселі не нудні віршики (з книжки про Кицю з Кропивницького), гра в піньяту. Пригощання і подарунки (для всіх маленьких учасників заходу).

«Дитяча фантастика в українській літературі». Зустріч із Олегом Чаклуном

■ Дитячий письменник презентуватиме серію «Добра фантастика» видавництва «Фонтан казок», якою зачитуються не лише діти, а й дорослі. Це – сучасна українська фантастика авторства Олега Чаклуна, Сергія Пантюка, Галини Манів, яка проведе маленьких читачів у світ роботів і супергероїв, супертехнологій та ідеального суспільства майбутнього, подорожей у часі та в космосі, в епоху динозаврів та паралельних світів.

Поетичні читання Дмитра Лазуткіна «Артерія: пульсація в ритмі слова»

■ «Артерія» є живою – її можна читати і слухати водночас. Іноді здаватиметься, що слова пульсують, розриваючи тонку матерію світу, а згодом – поєднуються у енергетичних потоках: ніжність змішується з ненавистю, кров з глиною, а війна, що насувається ззовні, – з коханням, що росте зсередини, зрозуміле й легке перемелюється у хаотичну матерію, але згодом знаходить нову форму існування.

Літературний марафон

■ Зустрічі та авторські читання разом з відомими поетами та прозаїками України за участі Василя Карп’юка, Ольги Луценко, Олени Горобець, Василя Левицького, Кирила Поліщука, Максима Брички, Любові Єременко-Гонжі, Оксани Буянової, Надії Гармазій, Дениса Бірзула, Марини Єрмолаєвої та Євгенії Чуприни

Поетичний перформанс Олексія Юріна «Де живуть музи?»

■ Інтерактивний поетичний перформанс, де кожен глядач може стати героєм поетичних творів від поета, драматурга і перекладача Олексія Юріна. Автор шести поетичних збірок. Співпрацює з різними театрами України. Автор поетичних вистав і перформансів, в яких виконує головні ролі. Учасник багатьох міжнародних та всеукраїнських фестивалів, лауреат Міжнародної слов’янської поетичної премії «Апостроф».

А також: Тетяна Брукс, Олег Симоненко, Тетяна Кришталовська, Остап Дроздов, Олена Чорна, Ольга Деркачова, Маргарита Довгань, Мирослав Дочинець, Катерина Калитко, Тарас  Марусик та Артем Полежака.

 

[02.09.2018 12:05]
Інші записи від автора:
119