Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

МААК «УРГА». «Гарячі» точки

28449887_2022403437973613_1281477614_nПерший заступник генерального директора Міжнародної акціонерної авіакомпанії «УРГА» Валерій Болотнов розповів журналу про те, як в «Інтерконтиненталь» проникли терористи, про польоти в «гарячі» точки світу й про те, навіщо Кропивницькому потрібна злітна смуга.

– Літак вважається одним з найбезпечніших видів транспорту. За статистикою в світі на один мільйон перельотів трапляється одна авіакатастрофа… Ви згодні з цим твердженням?

– Це абсолютно правильне твердження. Авіатранспорт – високотехнологічний транспорт, його обслуговує спеціальний персонал: диспетчери, інженери, пілоти… Сам літак побудований за найвищими стандартами безпеки. Наприклад, пасажирський літак оснащений двома двигунами на випадок, якщо один вийде з ладу. Спеціальні відділи жорстко контролюють технічний стан літаків. Це потужна і найдорожча система обслуговування. Якщо говорити про наші АН-26, то аналогів у світі їм ще не придумали. Потужний, надійний… Так, їм заборонили літати в деякі країни, але лише через нерадивих власників, які не забезпечували необхідний технічний нагляд, через що траплялося багато авіакатастроф. У всьому світі ці літаки користуються великим попитом. Їхнє транспортне призначення дозволяє здійснювати посадку там, де іншим вантажним суднам це зробити важко, а деяким практично не можливо.

Детальніше про Міжнародну акціонерну авіакомпанію «УРГА» читайте у матеріалі Нелі Желамської в журналі «PERSONA» (лютий 2018). Фото – Віталій Ніколенко. Видання можна знайти у вільному продажу в книжковому супермаркеті «Букі», в «Crema caffe» в ТРЦ DEPO’t та інших точках продажу преси.

[26.02.2018 10:13]
Інші записи від автора:
317