Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Максим Алексеєв: Сила нашого оточення визначає темп нашого розвитку

Одним із найбільш корисних сучасних бізнес-інструментів є нетворкінг – налагодження та підтримка безпосередніх чи віртуальних контактів із великою аудиторією. Як корисні зв’язки допомагають заощадити час і гроші розповів журналу автор Першої всеукраїнської нетворкінг-платформи «New Communication» Максим Алексеєв.

Що таке нетворкінг у тому форматі, який запровадили ви?

Особисто для мене нетворкінг – це можливість вийти із соціальних мереж і вузького оточення, в якому ми звикли перебувати рік, два, десятки років. Ми звикли спілкуватися, проводити час, вести бізнес в одному й тому ж середовищі. Я ж пропоную розширити своє оточення, підняти його рівень і отримати корисні зв’язки і навіть нових друзів. Чим більше ми маємо знайомих, чим більше людей буде знати про наш бізнес, тим швидше та якісніше ми будемо розвиватися. Сила нашого оточення визначає темп нашого розвитку.

Скільки бізнес-зустрічей вже проведено на платформі «New Communication»?

Я провів уже понад двадцять бізнес-зустрічей. Усі заходи проводимо на стадіонах. У Києві на «Олімпійському» в «Кличко Експо», в Харкові – на стадіоні «Металіст».

Нетворкінг, за відгуками учасників, став дієвим інструментом для розвитку бізнесу. В чому його головна перевага?

Ні для кого не секрет, що чим більше людей знають про твій бізнес і про тебе, тим більше у тебе клієнтів. До того ж, якщо в твоєму оточенні люди успішніші за тебе, то з кожним днем ти будеш ставати кращим, прагнути більшого… Корисні зв’язки допомагають заощадити час і гроші.

Нетворкінг – теж бізнес. Як і коли з’явилася ідея почати?

Два роки тому я переїхав до Києва з Харкова, де у мене було досить багато зв’язків і друзів, завдяки яким я успішно розвивав свою справу. У столиці все по-іншому, мені бракувало зв’язків, знайомих, наставників і навіть самої ідеї – з чого почати і що будувати в новому місті. Для розширення свого кола знайомств я провів кілька заходів. Але вже після першого побачив, що це корисно не тільки мені, а й багатьом підприємцям. Тож вирішив організовувати бізнес-знайомства. Мені подобається цим займатися, і зараз бізнес-зустрічі стали щомісячною традицією.

Максиме, розкажіть детальніше, як проходять бізнес-зустрічі «New Communication»?

До «New Communication» я займався організацією концертів і вистав у Харкові й Донецьку. Спираючись на цей досвід, я вирішив поєднати бізнес і світське спілкування. На всіх зустрічах учасників чекає жива музика, фуршет… Тепла і дружня атмосфера сприяє знайомствам і невимушеному спілкуванню. Кожна бізнес-зустріч відрізняється від попередньої. Ми розвиваємо проект, збираємо відгуки і рекомендації кожного учасника і після обговорення в колективі відразу впроваджуємо нові ідеї. Основна мета моїх заходів – той самий нетворкінг, сформувати нове корисне оточення. Ми не збираємо учасників на ім’я якогось спікера. Але ми запрошуємо цікавих бізнесменів, які діляться своїми порадами та інсайтами в бізнесі. На наших заходах у кожного учасника є можливість виступити по 30 секунд, презентувати себе і свою компанію для того, щоб було легше знаходити один одного. Відразу після цього починається основна частина – фуршет, активні знайомства, спілкування та обмін контактами. Багатьом складно зробити перший крок і просто підійти, тому на кожному заході працюють комунікатори, які просто знайомлять учасників між собою. Наприкінці події наших гостей чекає розіграш цінних подарунків від наших партнерів. На одному з івентів ми розіграли їх на понад 80 тисяч гривень. На кожному заході працюють три фотографи – фотозвіт вечора ми даруємо, як приємний бонус, нашим гостям.

Як знаходите учасників для своїх заходів? Чи вони вас знаходять самі?

Учасників ми знаходимо по-різному. 20% до нас приходить через рекомендації. Так само працює партнерська програма, реклама у Facebook, Instagram і Google. Ми маємо вже постійних учасників, деякі з них стали моїми партнерами і друзями. У нас спрацьовує улюблений усіма вид реклами – сарафанне радіо. Люди, познайомившись на моєму івенті, починають рекомендувати один одного за його межами.


Які найнесподіваніші відгуки ви чули від учасників?

Найнесподіванішим було те, що учасники через півроку після відвідування бізнес-події телефонували і розповідали, що тільки зараз спрацювали нові знайомства і вони отримали клієнтів… Це з урахуванням того, що у них специфічна ніша бізнесу і чек від
5000 у. о.

Що найважливіше в нетворкінгу? Коли він приносить оптимальний результат?

Як на мене, найголовніше – не продавати свої послуги або свій товар, а давати максимальну користь своєму оточенню без очікування чогось натомість.


Як потрапити на платформу «New Communication»?

Знайти нас можна у Facebook та Instagram. Найближчі заходи відбудуться 23 квітня в Харкові і 27 травня в Києві. У червні у нас буде ювілей – два роки. Тому ми готуємо неабиякий сюрприз для наших гостей.

Текст: Неля Желамська

[03.05.2019 10:33]
Інші записи від автора:
705