Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

«Медицина без меж»: лікування за кордоном

Українці все більше цікавляться питаннями страхування життя і здоров’я та особистого майна. Дуже важливо чітко розуміти усі потреби клієнтів і допомагати їм обрати ті страхові послуги, які їм важливі, а також пояснити, що це безпечно. З цими питаннями нам допоможе розібратися керівник страхової компанії «ARX» у Кропивницькому – Сергій Фоменко.

Як ви вважаєте, які страхові продукти найактуальніші для українців? І на які продукти треба звернути додаткову увагу?

Актуальним і найпопулярнішим страховим продуктом залишається страхування автомобілів (ОСАГО, КАСКО). Звісно, кожному автомобілісту треба замислюватися про безпеку на дорогах та свій власний захист.
Нещодавно, наприклад, в нас з’явився новий та дуже зручний продукт «Автоцивілка. Все включено». Це комплексний пакет автострахування, який включає класичний поліс ОСЦПВ, добровільне страхування цивільної відповідальності з додатковим покриттям від 50 тисяч до 1 мільйона гривень, а також страхове покриття по КАСКО на суму 130 000 грн. Цей поліс буде цікавий тим автомобілістам, кому звичайного поліса ОСЦПВ недостатньо, або автовласникам, які з тих чи інших причин не страхують повне КАСКО. Та й в принципі всім, хто звик або хоче отримувати якісний сервіс.
Якщо ж ви хочете застрахуватися взагалі від усього, тоді обирайте «Каско. Все включено». Такий поліс захищає авто абсолютно від усього, що може статися, – від викрадення до пошкодження автомобіля градом, камінням, яке вилітає з-під коліс під час руху, пошкодження автомобіля третіми особами і т. д. Наша компанія – лідер в КАСКО вже 10 років поспіль, тому з нами ви будете захищені абсолютно професійно.
Також наша компанія рекомендує звертати додаткову увагу на страхування свого життя та здоров’я. Бо ви можете придбати нове авто, але не нове життя.

Отже, ваша компанія дуже швидко розвивається та втілює нові технології, нові продукти?

Так, звісно. Наша компанія інноваційна в багатьох питаннях. У нас є багато сучасних продуктів, які покривають потреби громадян у різних сферах. Одним із таких продуктів є КАСКО Smart, який передбачає використання в автомобілі телематичного пристрою, що аналізує та оцінює стиль керування водія. Цей пристрій компанія надає безкоштовно. КАСКО Smart покликаний знизити ймовірність настання аварійних ситуацій на дорогах. А також, окрім повного страхового покриття, дає можливість клієнтам поліпшувати свої водійські навички та одночасно зменшувати вартість автострахування, оскільки з полісом КАСКО Smart можна отримати знижку від 5 до 30% протягом першого року страхування.


Порекомендуйте страхові продукти, на які потрібно звернути додаткову увагу нашим читачам?

Знов зверну увагу на страхування життя та здоров’я. Нещодавно це не було так актуально, але зі змінами у медицині та появою сімейних лікарів люди все більше замислюються про особистий захист. Наша компанія пропонує різні продукти для захисту саме життя, а нещодавно на ринку з’явився новий унікальний продукт «Медицина без меж» («Best Doctors»), який дозволяє компенсувати витрати на лікування онкозахворювань, нейрохірургію та інших критичних захворювань. Саме цей продукт передбачає лікування клієнтів у клініках інших держав, з найкращими спеціалістами та отримувати покриття витрат до 1 000 000 євро на рік. А ціна його цілком доступна – близько 250 євро на рік.

Ваша компанія нещодавно змінила назву. З чим це пов’язано?

Так, нещодавно компанія «АХА Страхування» змінила інвесторів. Тепер ми СК «ARX», а наші партнери з Канади – страховий холдинг Fairfax Financial Holdings Limited є найвпливовішим у сфері страхових послуг в багатьох країнах світу. Це важлива підтримка і надійний тил для наших клієнтів. Назва «ARX» перекладається як «Фортеця», кожен наш клієнт може бути впевненим, що з нами він максимально захищений. Наразі в день ми виплачуємо нашим клієнтам близько 3,9 мільйона гривень.

Незабаром новорічні свята. Що побажаєте нашим читачам?

Бути обережними на дорозі! Мені здається, це досить актуально останнім часом. Не сідати за кермо напідпитку та дотримуватися правил дорожнього руху. Тоді і водії, і пасажири будуть у безпеці.
Вибір страхових послуг дуже великий, ми в «ARX» завжди допоможемо обрати найкращі послуги саме для вас. Я бажаю усім бути захищеними і не хвилюватися у будь яких ситуаціях. Звісно, усе в наших руках! З Новим Роком!


[27.12.2019 20:49]
Інші записи від автора:
534