Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Мистецька столиця в серці України

39504321_316590072236974_7542225771666866176_nТе, що мистецтво допомагає пережити будь-які глобальні зміни, є беззаперечним і перевіреним багатьма націями фактом. Питання лише в його можливостях дієво впливати в критичні для суспільства моменти, які напряму залежать від масштабів, перш за все географічних і ментальних. Мистецтво відкриває справжні цінності середовища, власного оточення і, врешті, дає розуміння необхідності змін. Воно збагачує й оновлює світосприйняття.

Ніхто не очікував, що потужний мистецький прорив станеться в самому серці України – звичайному обласному центрі з багатою, але не популярною культурною історією.

Перейменоване у Кропивницький місто, з дискутуючою через це громадою, лише за два роки ненав’язливого лікування мистецтвом все змогло об’єднати навколо нової назви абсолютну більшість його мешканців, і не лише. Новий бренд, сформований ідеєю проведення щорічного Національного мистецького фестивалю «Кропивницький», став привабливим для любителів сучасного мистецтва з усіх куточків нашої держави.

На сьогодні це очікуване багатьма дійство. Захід, що дає надію і відкриває нові можливості. Місце, де збираються кращі представники українського мистецтва найрізноманітніших жанрів. А в цьому році це ще й локація, де можна побачити багато неймовірних людей – сильних духом, багатих на безумовну щедрість, самовідданих і скромних – героїв.

Спецвипуск закумулював у собі найважливіше, що потрібно знати про мистецьку подію національного масштабу. Інтерв’ю з тими, без кого ця подія не була б реалізована, думки тих, хто своєю участю робить фестиваль незабутнім, і, звичайно, деталі про місце й час проведення усіх заходів.

Найцікавіше попереду!

Шеф-редактор журналу «Persona»

[16.08.2018 13:50]
Інші записи від автора:
271