Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Оксана Червоная: Найбільш вражаючі історії військових я записую для книги

За три роки війни багато хто вже відійшов від волонтерських справ або «збавив оберти» волонтерської діяльності, але не Оксана Червоная. Назва організації «Армія SOS», яку вона очолює, – це, швидше, її власний стан душі, що ввесь час перебуває в тривозі за наших військових. Особливо бійців третього полку, які завжди там, де найгарячіше і найнебезпечніше. Вона називає їх своїми улюбленцями, кращими з кращих, і не втомлюється нагадувати про це іншим і самим хлопцям, яким дуже важливо знати, що їхня самопожертва не сприймається земляками як щось звичайне й буденне. Як народилася «Армія SOS», про війну очима бійців третього полку та книгу, яку хоче їм присвятити, читайте в інтерв’ю Наталі Кривошей «Оксана Червоная: Найбільш вражаючі історії військових я записую для книги» у третьому номері журналу «PESRONA». В інтерв’ю волонтерка розповіла, що найбільше наші бійці потребують сьогодні.

iDzq4CotfcQ«Найперше – реабілітації. У тих, хто на фронті, як і раніше, є потреба в якісному взутті, бо те, що їм видають, нікуди не годиться. Є потреба, як і раніше, в теплих речах, термобілизні. Це не так, як на початку війни, коли доречні були навіть старі светри, але хороші якісні речі завжди потрібні. Ну, й оптичні приціли, тепловізори й усе інше не втрачає актуальності. Та й звичайним передачкам з кавою, чаєм чи печивом хлопці дуже радіють. Хоча вони дуже скромні: коли запитуєш, що їм пе-редати, завжди кажуть, що у них все є».

 

Детальніше про волонтерську діяльність та книжковий бізнес персони номера читайте у третьому номері журналу «Persona» (березень, 2017). Видання можна знайти у вільному продажу в книжковому супермаркеті «Букі», в магазинах «Ятрань №1» (вул. Шевченка, 26) та «Копілка» (вулиця Соборна, 1), а також у будь-якому з кіосків «Укрпошти».

 

 

[14.03.2017 11:18]
Інші записи від автора:
1 475