Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Оксана Кононець: Ніколи не варто здаватись

xNqL_99x9NAЦієї осені до Кропивницького на запрошення ГО «Серце матері» та підприємця Ігоря Лісового на кілька днів завітала Оксана Кононець. Проста дівчина з Києва. Але є в неї дві особливі риси: по-перше, вона просто нереально вродлива, а, по-друге, через травму в 2012 життя посадило її на інвалідний візок. Проте красуня не лише сама не зламалась – вона активно допомагає не занепасти духом іншим людям. Фотомодель, переможниця Всеукраїнського конкурсу краси «Краса без обмежень – 2016», фіналістка і володарка титулу «Міс Індивідуальність» Першого Світового конкурсу краси «Miss Wheelchair World – 2017», засновник та директор благодійного фонду «Нескорені», б’юті-блогер – в ексклюзивному інтерв’ю для журналу «PERSONA».

– Оксано, до нашого міста Ви завітали з презентацією авторського фотопроекту «Нескорена краса». Розкажіть трохи більше про нього.

– Це – мій перший проект. Його ідея виникла ще рік тому, коли я перемогла на Всеукраїнському конкурсі краси. Я сама працюю фотомоделлю і подумала – чому б не відобразити цю красу на візках у такому міні-конкурсі, у фотопроекті. Спочатку я шукала команду, спонсорів, підтримку – хтось відгукнувся, хтось ні. Незважаючи на це, слава Богу, проект народився і вже був презентований у Києві та у Кропивницькому. Всього до проекту долучилось 12 дівчат, і на виході ми отримали 24 фото. Вік учасниць був абсолютно різний – від 18 до 43. Мені хотілося по казати красу українських дівчат і те, що вони можуть самореалізовуватися у цьому житті за будь-яких обставин. Окрім того, «Нескорена краса» підкреслює єдність нашої країни: у проекті три дівчини з Києва, одна з Київської області, дві з Донецької (Слов’янськ та Маріуполь), є зі Львова, Одеси, Запоріжжя. Мені дуже хочеться максимально всюди поїхати й показати цю виставку, тому що це гарна мотивація. Багато хто опустив руки й сидить вдома з народження, а є люди, як я, які сіли на візок після травми. Навіть тим, у кого немає інвалідності, я хочу сказати, що ми – такі ж, ми – рівні. Найближчим часом планую поїхати у прифронтову зону до Маріуполя.

Детальніше про силу духа Оксани читайте в матеріалі Марії Ларченко спеціально для журналу «PERSONA» (листопад, 2017). Фото – Наталія Шумська. Видання можна знайти у вільному продажу в книжковому супермаркеті «Букі», в найбільших магазинах «Ятрань», в «Crema caffe» в ТРЦ DEPO’t та інших точках продажу преси.

[04.12.2017 13:53]
Інші записи від автора:
460