Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Олександр Горбунов про фінансові можливості регіону та необхідність проведення соціально-бюджетної сесії міської ради Кропивницького

Кропивницький у 2017 році знову отримав шанс за рахунок коштів державного бюджету привести до ладу “зелені легені” – парк Ковалівський та Перемоги. Знову – тому, що міська рада в минулому році не змогла знайти голоси для реалізаціії цих проектів. Цьогоріч перший транш в 10 млн.грн. на ці парки знову чекають рішення міських депутатів. А з огляду на тривалі непорозуміння у депутатському корпусі, прийняття фінансування може опинитися під загрозою. Про усі деталі фінансових можливостей області й оптимальні шляхи їх повноцінної реалізації ми дізнавались у народного депутата України 8-го скликання, голови підкомітету з питань видатків державного бюджету Олександра Горбунова.

Нардеп розповів, що йому ніколи не було соромно за результати своєї роботи у Верховній Раді, а також поділився інформацією, що стосується його діяльності у напрямку виділення коштів, в тому числі й нашому регіону.

  • Чергова весна принесла Кіровоградській області та Кропивницькому, зокрема, дуже непогані дивіденди. Працюючи в Комісії з відбору проектів і програм регіонального розвитку, які фінансуються за рахунок коштів Державного Фонду Регіонального Розвитку, було прийнято дуже важливе рішення і по Кіровоградщині. Всього надійшло 619 проектів на загальну суму майже 3 млрд гривень. Що стосується Кіровоградської області, то 8 проектів в певній мірі були підтримані, а це майже 63,5 млн грн, які підуть на розвиток територій, а саме на Олександрійський, Новоукраїнський, Голованівський, Новопразький та Світловодський райони.17966421_1478947818814169_3310398969088156993_o

Олександр Горбунов зазначив об’єкти, які можуть отримати кошти і наголосив, що непорозуміння, які відбуваються у Кіровоградській міській раді гальмують реалізацію деяких важливих проектів.

  • Для Кропивницького кошти передбачені на капітальний ремонт операційного блоку Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру, на який передбачено з загального фонду ДФРР – 9,2 млн грн, та зі спеціального фонду –  5,5 млн грн. Окрім того, в ДФРР залишилася сума нерозподілених коштів близько 6,5 млн грн., її планується використати на капітальний ремонт СДЮШОР-2 в   м. Кропивницькому. Як відомо, проект уже погоджений з Міністерством молоді та спорту ще взимку, під час візиту на моє запрошення, до нашого міста Міністра Ігоря Жданова. Але є проблеми саме з цим проектом, тому що ті непорозуміння, які відбуваються в міськраді гальмують його реалізацію. Адже спочатку треба надати дозвіл на розробку проекту землеустрою СДЮШОР-2, згодом його затвердити і тільки потім можна буде подавати проект реконструкції на розгляд комісії. Тому, на сьогоднішній день почав перемовини з міським головою і депутатським корпусом. Моя пропозиція полягає в тому, щоб провести вкрай необхідну соціально-бюджетну сесію з порядком денним по якому не буде суперечок і непорозумінь між депутатами міської ради. А потім міському голові, ще раз спробувати посадити за стіл переговорів міських депутатів, – зазначив нардеп і, поінформував, що позаминулого тижня Бюджетний комітет затвердив програму соціально-економічного розвитку територій, якою передбачено реконструкцію двох парків:
  • Після чергових перемовин з міською владою, вже вдруге за мого сприяння, місто отримало кошти на реконструкцію 2-х об’єктів. Зокрема, парку «Перемоги» і парку «Ковалівський» – по 5 млн грн. на кожний. Але, щоб розпочати реалізацію даних проектів потрібно рішення міських депутатів. Дуже сподіваюся, що міська рада все ж зможе мобілізувати свої зусилля і прийняти такі необхідні рішення для міста.

17435868_1443649419010676_8135517019653602253_oКрім цього, Олександр Горбунов розповів і про можливість появи додаткового фінансового  ресурсу  на ремонт доріг Кіровоградщини і Кропивницького в тому числі:

  • Комітет розглянув без перебільшення дуже важливий законопроект №6308, розробником якого я являюсь, щодо розширення джерел фінансування комунальних доріг населених пунктів. В разі, якщо Парламент підтримає даний законопроект, а відсоток вірогідності цього досить великий, – це дасть можливість спрямовувати кошти від перевиконання митних платежів на ремонт доріг місцевого значення. Це додатковий ресурс на ремонт доріг для Кропивницького зокрема.

Нардеп також повідомив про виділення з Держбюджету коштів на реконструкцію стадіону факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка.

  • Проблема реконструкції стадіону факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка  давно обговорювалась мною і ректором університету Олегом Анатолійовичем Семенюком. Після його офіційного звернення до мене, мені вдалося переконати Міністра освіти і науки Лілію Гриневич та своїх колег по Бюджетному комітету щодо необхідності направлення коштів на реконструкцію даного стадіону. На сьогоднішній день, на його реконструкцію направляється 4 млн грн. державного бюджету України, – зазначив Олександр Горбунов.
[02.06.2017 16:15]
Інші записи від автора:
451