Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Олександр Мацайтіс: Йду захищати інтереси військовослужбовців та їхніх сімей

Інтереси військовослужбовців у владі мають відстоювати ті, хто пройшов їхній шлях, ті, хто не з чуток знає про їхні проблеми і те, як їх вирішувати. Збереження особового складу завжди було головним завданням для військового пенсіонера, полковника Олександра Мацайтіса. Зараз він має на меті захищати та відстоювати питання військовослужбовців і їхніх сімей в органах влади, адже балотується у депутати Кіровоградської обласної ради.

Пане Олександре, раніше ви ніколи не були в політиці… Розкажіть про себе найголовніше…

За специфікою попередньої військової служби – я не публічна людина, тому мене добре знають лише військовослужбовці Сил спеціальних операцій. Для тих, хто не знайомий зі мною – доповідаю… 4 лютого 2020 року звільнився з лав Збройних сил України, військовий пенсіонер, маю 32  роки вислуги, полковник у відставці, учасник АТО. Протягом 2008-2020 років займав посаду заступника командира 3-го окремого полку спеціального призначення ім. Святослава Хороброго Сил спеціальних операцій.

Чому вирішили йти в політику?

Якби мені все подобалось, що відбувається в політичному житті нашої області та місті останнім часом, я, мабуть, би цього й не робив.  Однак я знаю, що ніколи інтереси військовослужбовців, учасників АТО, сімей загиблих військовослужбовців не були представлені в обласній раді, навіть, на сьомому році війни. Тому зараз – це реальний шанс вирішити існуючу проблему. Я йду політику, щоб мати можливість особисто боротися за  необхідні нам зміни та реформи, відстоювати їх та втілювати в життя, бо це єдиний спосіб змінити його на краще.

Чому саме від політичної сили  «ЗА МАЙБУТНЄ»?

Насамперед тому, що не зважаючи на достатньо молодий склад – це команда незаангажованих людей, фахівців своєї справи, які розуміються на місцевих проблемах, які завжди працюють на результат та вміють досягати своєї мети. Ця команда об’єднана не за принципом «нових облич в політиці», а  за принципом об’єднання людей-однодумців, які досягли у своєму житті певних результатів. Лідер нашої політичної сили Олександр Горбунов особистим прикладом довів основний принцип ефективності «Якщо прагнеш змін – змінюй!». Кожна людина періодично оглядає з висоти прожитих років свій життєвий шлях, який вона пройшла, розуміє чого досягла і як змінилося її життя. Я періодично робив подібне, але з гіркотою в душі зрозумів, що минуло 29 років незалежності нашої держави… 29 років очікувань… 29 років обіцянок… 29 років сподівань…Особисто для мене найтяжче в житті – розчаровуватися  в людях, яким довіряв, але які не виправдали твоїх надій та сподівань, адже дуже важко  опинитися на руїнах мрій. Кожен з нас жив надією на краще  життя, сподівався  на кращу долю для своїх дітей та зміни на краще… Тотальна зневіра, порожнеча в душі, байдужість до політичних процесів – все це наслідки безвідповідального відношення політиків до  свого народу, його проблем.

Що робитимете після обрання до обласної ради?

Пріоритетними напрямками своєї діяльності, у випадку надання мені кредиту довіри та підтримки з боку людей, для себе вважаю: боротьбу з корупцією та бюрократією, залучення громадськості до процесу антикорупційного моніторингу,  внесення пропозицій щодо оновлення антикорупційного законодавства та запровадження нових антикорупційних практик. Всебічну підтримку діючих військовослужбовців, ветеранів АТО (ООС)та сімей загиблих військовослужбовців. Здійснення постійного контролю за наданням належної медичної допомоги та психологічної реабілітації учасникам АТО (ООС), контроль за забезпеченням соціальних гарантій учасникам бойових дій проти російської агресії.

Вважаю, що маючи певний кредит довіри від вас та командну роботу можу на це наважитись і досягти позитивних результатів ще й у статусі депутата обласної ради. Найголовніше те, що в нас ще є надія і бажання змінювати життя, впливати на наше майбутнє.

[22.10.2020 15:35]
Інші записи від автора:
255