Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Олександр Ткаченко: Війна закінчиться, коли країною керуватимуть справжні патріоти

25188550_1981752382038719_533469093_nПісля поранення й лікарні він першим ділом поїхав на бойову позицію. Він завжди рвався у бій, і разом зі своїми бойовими товаришами створив окрему роту, яка й досі існує, хоч і неформально. Він відмовився бути «диванним патріотом», й пішов захищати Україну в складі 57-ї окремої мотопіхотної бригади 17-го окремого мотопіхотного батальйону.

 – Коли відбувся ваш перший серйозний бій?

– Під час чергування на блокпосту в селі Фащівка Луганської області. Коли наша зміна вже закінчувалась, і ми збиралися йти, то почули у небі якийсь свист. Боєць, який жодного разу не чув, як летять гради, на весь голос закричав: «Гради! В укриття!». Ми кинулися до укриття. А потім почалося «пекло», все вибухало, горіло. У цьому обстрілі у нас був перший поранений – Геннадій Ткаченко, а його товариш Олександр Кречко його витягав, продовжуючи відстрілюватися. Як потім з’ясувалося – вдало. Мої хлопці зайняли оборону, я виставив кулемет, і ми приготувалися до бою. Мій товариш тоді сказав: «Саню, тримаймося до останнього, у мене є граната». Він не збирався здаватися в полон. У той момент я морально попрощався з жінкою і родиною. Однак, з часом вибухи почали стихати. Настав світанок. Скільки було у нас радості, коли ми дізналися, що всі наші живі?

 Детальніше про непереборне бажання захищати країну читайте у матеріалі Дар’ї Барвінок в  журналі «PERSONA» (листопад, 2017).  Видання можна знайти у вільному продажу в книжковому супермаркеті «Букі», в найбільших магазинах «Ятрань», в «Crema caffe» в ТРЦ DEPO’t та інших точках продажу преси.

[11.12.2017 17:04]
Інші записи від автора:
360