Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Переатестація правоохоронців Кіровоградщини у цифрах

Поліція_vs_міліціяПротягом майже всього минулого року в топі новин була тема атестації правоохоронців як одного з етапів реформування системи МВС. Як і у випадку з реформою органів прокуратури, атестація колишніх міліціонерів, які віднедавна називаються поліцейськими, так і не стала кадровим перезавантаженням. Про провал атестації працівників органів внутрішніх справ говорять заяви грузинських реформаторів, які її впроваджували. На підтвердження їхніх слів, стрічки новин продовжують рясніти повідомленнями про затримання чергового правоохоронця на хабарі, викритті працівників органів внутрішніх справ, які покривали наркоторгівлю чи організували злочинне угруповання. «PERSONA» вирішила дізнатися результати атестації працівників органів внутрішніх справ на Кіровоградщині.

 

За даними головного управління Нацполіції в області, офіційні результати атестації виглядають так: атестацію проходило 1800 осіб:

  • 1478 визнано такими, що відповідають займаним посадам;
  • 134 заслуговують на підвищення;
  • 145 заслуговують на нижчу посаду;
  • 44 підлягало звільненню;
  • 32 звільнено;
  • 6 поновлено судами на посадах (1 січня 2017 року).

Детальніше про те, які бали набирали силовики під час атестації та як поновлювалися через суди читайте у статті Анастасії Зубової «1:0 на користь системи?» у другому номері журналу «PERSONA».

[03.03.2017 15:14]
Інші записи від автора:
340