Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Під час медіа-фесту в Кропивницькому нагородили учасників конкурсу «Шкільна журналістика-2017». ФОТО

HJIKH2bdE5o20 квітня на факультеті філології та журналістики ЦДПУ ім. В. Винниченка для школярів з Кіровоградщини провели навчальний інтенсив з основ журналістики. Другий SCHOOL MEDIA FEST-2017 проводиться викладачами кафедри видавничої справи та редагування за  підтримки Британської ради. Для школярів організували тренінгову програму за участі професійних журналістів Кропивницького, які розповіли про специфіку теле-, онлайн- і фотожурналістики. Для вчителів-керівників секцій з журналістики провели тренінг як налагодити роботу шкільної редакції.

У рамках фесту оголосили результати конкурсу «Шкільна журналістика-2017», який тривав протягом двох місяців. Діти з усієї Кіровоградщини надсилали авторські роботи у різні номінації.

 

8etyxMycXLsПереможці та номінанти конкурсу отримали подарунки від партнерів конкурсу. Серед партнерів SCHOOL MEDIA FEST був і суспільно-політичний аналітичний журнал «Persona». Переможці кожної номінації отримали комплект журналів.

«На медіа-фест ми запросили абсолютно всіх учасників конкурсу, незалежно від того переміг він у номінації чи ні. Вони всі вже переможці, адже вони отримали величезний досвід і чудові подарунки від наших партнерів.  Хочу подякувати партнерам і журналу «Persona» за підтримку і за приклад якісної журналістики. Для нашого міста – це рідкість. Але те, що цей журнал встановлює в місті певний стандарт – це великий плюс і орієнтир для юних журналістів», – зазначила організатор фесту Ірина Ткаченко.

 

evj32-5MjPI XdFS4z7NiFYKEa0JQDauMo yHSfKBKr3Ss KWU_LL4dk-I 92BUX4m-BXs xb2NBdyVoboI1J4OsqeYLk oQN2q0RPdaM lr2d-Nxp6EU DRCNK24Y4wg COZavPSMZ2c

[26.04.2017 16:14]
Інші записи від автора:
489