Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Підсумки й сподівання: яким був 2017-й і чого чекати в новому році?

25276513_1975856842681127_864615777_n

Олександр Горбунов,
народний депутат України

Думаю, 2017-й рік був роком мого становлення, як політика, в тому числі й у Кропивницькому. З важливих для мене подій однозначно відмічу непросту роботу над початком роботи над креативним обличчя міста й проведення Національного мистецького фестивалю. Приємно, коли вдається реалізовувати свої плани, нехай і з цілою низкою перепон. Знайти відразу союзників, які б підтримували ідеї розвитку території не так просто. Але я завжди шукаю ситуації, які б об’єднували, а не навпаки. Радий, що міська рада Кропивницького почала сприймати й підтримувати мої ініціативи. Вдячний за це керівництву міста. Кропивницький від цього тільки виграє, адже завдяки моїй роботі в парламенті, наше місто одне з лідерів в питаннях отримання фінансової допомоги з Держбюджету. Зроблено, на мій погляд, багато. Про це я детально розповім у своєму депутатському звіті. Приємно, що більшість моїх поправок до Держбюджету підтримуються колегами і в бюджетному комітеті, і в сесійному залі. Нікому не секрет, що фінансові потоки направляються туди, де їх необхідність активно й професійно обґрунто-вують. Одна з моїх пропозицій, яка стала законодавчою нормою, гарантує державне фінансування на розвиток об’єктів спортивної інфраструктури. Вже в цьому році бум будівництва й реконструкції спортивних закладів відбувся по всій країні. У Кропивницькому за цією програмою буде повністю реконструйовано й модернізовано ДЮСШ №2, що у Дендропарку. Крім цього, буде проведено модернізацію стадіону факультету фізичного виховання педуніверситету й стадіону школи олімпійського футбольного резерву, що на Олексіївці.

Звісно у 2018 році чекаю завершення ініціатив і проектів, які вдалося започаткувати у 2017-му. Хочеться реалізувати нарешті концепцію реконструкції двох міських парків. І, звичайно, провести вже другий мистецький фестиваль. Досвід ми маємо, висновки зробили, і вже зараз працюємо над тим, щоб у 2018 році він пройшов якнайкраще. Для реалізації усіх зазначених ініціатив у нас є все. Треба лише навчитися працювати разом і поважати один одного.


25276687_1975856786014466_1331900951_n

Олександр Цертій, 
депутат міської ради міста Кропивницький

Якщо говорити про рік як для депутата, то він був непростим. Перш за все тому, що багато моїх потрібних ініціатив і прогресивних ідей не знайшли підтримки ні у міського голови, ні у депутатської більшості. Це принесло немало розчарувань, але я не змирився з такою позицією і продовжую боротьбу. Вдосконалюю раніше озвучені ініціативи, з’являються нові напрацювання, і сподіваюся, що в наступному році відбудуться кардинальні зміни, які дозволять їх втілити. Хочеться, щоб наш депутатський корпус свідомо підходив до прийняття важливих рішень і керувався інтересами громади, а не певних політичних лідерів.
А як для громадянина цей рік мені теж не здався легким. На загальнодержавному рівні відбувається ба-гато процесів, які не піддаються розумінню, процесів, на які неможливо вплинути. Якось навіть сумно від загальної державної політики…

Щодо планів на 2018-й… Точно планую більше уваги приділяти сім’ї. Діти підростають, старшому синові буде вже 13 років, важливий вік, коли відбувається становлення особистості, вік, коли потрібне саме батьківське виховання. А планувати щось у нашій країні складно. Можна лише прогнозувати те, що почнеться підготовка до президентських виборів. Хочеться, щоб люди швидше змінювали своє ми-слення на європейське й не робили історичних помилок.


25323262_1975856796014465_1089283579_nАндрій Табалов,
секретар КМР
Насправді, подій багато. В професійній діяльності для мене цей рік був переломним. На посаді секретаря міськради у 2017 році було досить непросто. Але для себе я зробив важливі висновки: треба спілкуватися з кожним депутатом і знаходити хоч якісь точки дотику, незважаючи на якісь розбіжності – політичні чи економічні. Це вміння й дало мені змогу разом з міським головою врегулювати ситуацію й подолати політичну кризу. Опозиційні депутати блокували роботу сесії, однак в результаті народні обранці побачили, що не такий я страшний, як дехто малює, поспілкувався абсолютно з кожним, і з більшістю депутатів знайшли компроміси. Це дає можливість нам збирати сесії й голосувати за важливі рішення 30-ма і більше голосами. В кінці року сесії міськради стали не такі театральні, більш конструктивними й ефективними. І це заслуга всієї команди. Корисною в цьому році виявилася робота з громадськістю. Ми налагоджуємо співпрацю, дослухаємося до порад. Я думаю, нам вдалося досягти певних успіхів у цьому напрямку.
В особистому житті я став краще розуміти дружину. Моя молодша донька швидко росте. В свої 5 років вона вже стала багаторазовою чемпіонкою різних гімнастичних змагань. В цьому році я випробував себе у мультигонках, брав участь у «Гонці націй», навчився гарних технік, які дозволяють швидко реабілітуватися після невеликих травм і не допускати їх в подальшому.

Чого чекаю від 2018 року?! По-перше, у міській раді вже сформувався певний локомотив, який рухає усіх вперед. Є програми, є ініціативи міського голови, в чомусь вони збігаються з моїми передвиборчими ініціативами, в чомусь – ні, але я розумію, що вони правильні і місто побачить ще багато корисних і правильних справ. Мені як кропивничанину приємно бачити, як місто розвивається. У 2018 році хочу побачити ще більше виконаних завдань, які на себе взяв міський голова і його команда.
В особистому житті є плани підкорити певні гірські вершини, хочу бачити мою доньку успішною гімнасткою, і хочу відчувати щастя як чоловік, як голова родини. Це нас усіх тішить, змушує відчувати життя. Іноді працюєш, працюєш – і не розумієш для чого. Родина – це те, для чого варто жити і працювати.


25287019_1975856856014459_2117198957_nРафаель Санасарян,
депутат міської ради міста Кропивницький
Цей рік для нас був не найлегшим, але, разом з тим слід відзначити, що він став досить продуктивним. Як показує досвід, ефективна співпраця та взаємодопомога в команді дозволяє досягти гарних результатів. Ми подолали всі труднощі, які виникали в процесі роботи і впоралися з поставленими завданнями у 2017 році. Але звісно ж, ми не плануємо зупинятися на досягнутому.

У новий 2018 рік ми вступаємо з новими силами і прагненням примножити наші досягнуті резуль-тати! Рости і розвиватися! Так, може буде не дуже легко, але, я впевнений, що на нас чекають нові досягнення і нові вершини успіху!
Новий рік – це взагалі одне з моїх найулюбленіших свят. Тому мені важко сказати, який з них мені запам’ятався найбільше. Якщо свята проходять в родинному колі, де окрім дорослих є ще троє дітей, це завжди весело і незабутньо. Новий рік я завжди зустрічаю зі своєю сім’єю, вдома. І цей рік не стане винятком.


25324071_1975856809347797_1052429642_n

Сергій Горбовський,
начальник управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення КМР
Це був звичайний робочий рік, більш-менш стабільний і відносно спокійний на загальнодержавному рівні. Якщо говорити про роботу, то 2017-й – останній рік існування управління торгівлі як юридичної особи. З 1 січня 2018-го воно увійде в підпорядкування Департаменту економіки. Це логічний крок, адже управління вже кілька років, як практично не має повноважень у сфері торгівлі.

У наступному році, як і рік тому найбільше сподіваюся на припинення воєнних дій на сході України. Як би хто не говорив, а війна поряд, і ми не можемо бути осторонь цих подій. Буде мир – буде все інше. Певна тенденція у розвитку людської небайдужості, яку хотілося бачити наприкінці минулого року, все ж з’явилася. Маю на увазі кількість активних громадян, які відвідують патріотичні заходи, збільшилася, що не може не тішити. Хотілося б, щоб вона прогресувала, щоб патріотичні цінності виходили на перший план. Що стосується моєї депутатської діяльності, хочеться, щоб громада, яка мене обрала, мала достатньо можливостей для реалізації потреб і проектів своєї території. Сподіваюся, що міський бюджет на 2018 рік буде максимально ефективним в цьому питанні й люди зможуть вирішити якусь частину проблем своїх прибудинкових територій, доріг чи дахів. Адже показник розвитку міста залежить від того, як розвиваються його окремі мікрорайони.


25287047_1975856876014457_1933443333_nОксана Червоная,
волонтерка
Цей рік був насиченим, але важким. Люди стали менше допомагати, але наші хлопці і досі потребують допомоги. Тому ми робили багато, проводили акції, щоб зібрати допомогу в АТО.

Дуже хочу, щоб цей Новий рік військовополонені нарешті зустріли вдома зі своїми сім’ями. Єдине, що я чекаю від 2018 року – завершення війни і нашої перемоги.

 


25287359_1975856849347793_673668649_nВадим Довгорук,
демобілізований боєць 3-го окремого полку спецiaльного признaчення
Цього року сталася знакова подія – я одружився. З Олею ми познайомились у госпіталі в Києві. Там вона працювала медсестрою. Також я продовжив проводити проект «Сила нації». Цього року ми організували показові виступи атовців після ампутації у Полтаві та Харкові. Наступного разу плануємо провести «Силу нації» в Одесі, 23 грудня. Нещодавно також був у Празі, де разом з проектом «Переможці» презентували фотовиставку.

У 2018 році планую продовжувати навчання і отримати освіту військового психолога, щоб повернутися у свою частину і працювати психологом. І, звичайно, будемо розвивати проект «Сила нації».


25287048_1975856806014464_1770508839_n

Юрій Козачінський,
керівник компанії «Quest agency»
Це був дуже цікавий рік. У мене народився син, доньки здобули ряд перемог на змаганнях із танців – ми разом над цим працювали і я пишаюся ними! Літо було дуже насиченим: ми багато мандрували зі старшим сином – гори, степи, море – це незабутні враження! А ще з дружиною виграли путівку в Єгипет – просто так, неочікувано. Цього року наша компанія вийшла на новий рівень роботи, було багато складних ситуацій, коли в деякі моменти нічого не виходило із запланованого, коли доводилося все переробляти заново. Але при цьому поруч були і є найдорожчі люди, які надихають, підтримують, мотивують. Тому 2017 рік видався на славу!

Від 2018-го чекаю багато перемог! В першу чергу – перемоги України у війні. Чекаю перемог особистих, бо кожна досягнута ціль – це перемога. А їх у мене вистачає. І кожна реалізована ціль породжує нову наступну.


25287271_1975856819347796_1887109484_n

Михайло Берега,
доброволець 40-го батальйону «Кривбас»
2017 рік був важким. Цього року нам з дружиною довелося зачинити магазин. Трішки не вигідно було, не бачили доходу. Вистачало тільки на те, щоб закупити товар. Зараз такий час, що люди дуже мало заробляють, особливо в селі. Однак я не зупиняюсь і планую все ж таки знайти улюблену справу, яка приноситиме прибуток. Хочу стати професійним тату-майстром. Я давно захоплююсь цим, гарно малюю. Вже робив татуювання собі, своїй дружині та знайомим. У зоні АТО робив хлопцям татуювання їхньої групи крові, щоб у разі великої крововтрати медики не втрачали час.

У 2018 році хотів би потрапити на курси до якогось крутого тату-майстра і опанувати професійно цю професію.

 

Фото на головній: Андрій Ткач

[12.12.2017 12:59]
Інші записи від автора:
370