Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Ротарі-бал – здійснення новорічних мрій дітей загиблих героїв

14bal12573142_789485524531532_6465879700818477556_n12644770_789485284531556_1619949848391547449_n
Однією з найголовніших цілей своєї діяльності, члени Ротарі Клубу у Кропивницькому вбачають у тому, щоб допомагати іншим.  Для них благодійність – не просто традиція кількох десятків років, а щире прагнення підтримати надію тих, хто потребує допомоги.

Здавалося б, нічого не звичайного, благодійних організацій в нашому місті не злічити. Але різниця є. Ротарі  не просто допомагає, мета клубу – підвищити рівень культури населення в усіх можливих напрямках, зберігаючи принципово важливий аспект – допомагати не всім підряд, а тим, хто сам прикладає зусилля для вирішення своїх життєвих проблем.

У нас у місті, та й в Україні в цілому, не вистачає культури. Культури в політиці, в бізнесі, в сімї… Не вистачає її і в благодійності. Ротарі дає можливість таким людям рухатися вперед, допомагати собі своїми силами, своїм бажанням. Культура благодійності полягає якраз в тому, щоб не плодити паразитів, а допомагати тим, хто прагне сам вирішувати свої проблеми, – розповідає Президент Ротарі Клубу-2017 Юлія Шурупній.

Саме тому напередодні новорічних свят Ротарі Клуб організовує благодійний бал. Цьогоріч ротарійці збиратимуть кошти для дітей загиблих героїв. Як учасник Революції гідності, волонтер і мама чотирьох дітей Юлія Шкурупій знає, що діти, які втратили своїх батьків, розраховують побачити під ялинкою не пакунок з цукерками, не те, на що у мами залишилась можливість, а те, про що вони мріяли цілий рік. Звісно, ніхто не в силах повернути дітям їхніх тат, але ощасливити подарунком, про який вони мріють може кожен.

Діти вже написали листи зі своїми бажаннями. Хтось Діду Морозу, хтось Святому Миколаю, хтось Санті чи просто чарівникові. І головне, кожен із них вірить, що новорічні свята обов’язково допоможуть здійснити їхню маленьку, але дуже бажану мрію.

Долучитись до благодійної справи може кожен – просто купивши квиток на бал, взявши участь у доброчинному аукціоні чи придбавши оригінальні речі на ярмарці новорічних подарунків. Минулорічний Ротарі-бал зібрав майже тридцять тисяч гривень. Цьогоріч організатори сподіваються зібрати більший благодійний врожай, направивши ці кошти на втілення багатьох дитячих мрій.

Для гостей балу готується святкова програма від кращих творчих колективів міста. І звісно ж, неперевершений новорічний настрій, бальні танці і майстер-клас – гарантовані атрибути унікального благодійного балу.

7 6 5

Благодійний новорічний Ротарі-бал

Коли: 16 грудня 2016 року о 17.30

Де: Кіровоградська обласна філармонія

Вартість квитка на одну особу – 300 грн., парі – 500 грн.

Дрес-код: пані – вечірня сукня, чоловіки – елегантний костюм.

Деталі та квитки за номером: 066-014-57-66.

Довідка:

Членами Ротарі клубу у світі в різні роки були видатні особистості світової політики, науки і культури. Серед них – Президент США Джон Кеннеді, Прем’єр-міністр Великобританії Уїнстон Черчілль, німецький письменник Томас Манн, океанограф і мандрівник Тур Хейєрдал, лауреат Нобелівської премії миру філософ Альберт Швейцер, король Швеції Карл ХVI Густав, композитори Франц Легар і Жан Сібеліус, СПІВАК Лучано Паваротті , боксер Мануель Пакьяо і багато інших відомих особистостей.

Сьогодні Ротарі – це глобальна мережа громадських добровольців, членами якої є понад 1,2 млн лідерів бізнесу і громадського життя. Більше ніж 35 000 Ротарі Клубів в більш ніж 200 країнах втілюють проекти служіння громаді з метою подолання таких негативних явищ, як бідність, хвороби, голод, неграмотність і забруднення навколишнього середовища, а також надають підтримку молодому поколінню.

На сьогодні в Україні налічується 44 Ротарі Клубів в 26 містах.


[06.12.2016 14:10]
Інші записи від автора:
311