Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Санта-Клаус із Лапландії – про хобі, сімейні традиції та улюблені місця в Україні

49301884_945560818975431_6719466331613167616_nНоворічні свята – особливо чарівний час не тільки для дітей, а й для дорослих. Магія Різдва пронизує все: мрії і підбиття підсумків року, що минає, подарунки, ялинкові прикраси і святковий глінтвейн. Санта-Клаус – найголовніший на цьому ярмарку щастя. Його головний офіс розташований у селі-майстерні Рованіемі в Лапландії, за Північним колом – місці, де увесь рік панує новорічне свято, а на різдвяній пошті працюють ельфи. Поміж читанням листів від дітей з усього світу, особистими зустрічами з відвідувачами своєї резиденції Санта знайшов час відповісти й на запитання журналу «Persona». Чим займається між святами справжній Санта-Клаус, які плани має на найближчу новорічну ніч, про хобі, сімейні традиції та ельфів, – в ексклюзивному інтерв’ю нашому виданню.

Що робить Новий рік і Різдво по-особливому чарівними святами?

Насправді, магія чарівності і чудес оточує землян протягом усього року. Але за щоденними клопотами вона стає дуже прозорою, майже непомітною. Новий рік і Різдво відривають погляди людей від ноутбуків, екранів телефонів і біржових показників. І вони починають бачити казку у сніжинках, усмішках дітей, щасливих очах своїх рідних і близьких. Різдво – це ідеальний час, щоби провести його разом із родиною та людьми, які вам дорогі. Різдво – це турботи про інших і про себе, а ще – це різдвяна магія у повітрі!

Скільки років ви працюєте Сантою? І наскільки важко бути чарівником?

Бути чарівником – це не робота, а покликання. Санта-Клаус – завжди Санта-Клаус. Так було, є і буде. Зустрічі з людьми по всьому світу мене надихають, і я дійсно із задоволенням обдаровую дітей і дорослих, які в мене вірять і були слухняними весь рік.

49688578_617831221991683_1457333135686500352_nЧим займається Санта між різдвяними святами?

Я проводжу різдвяні канікули, як і кожен інший день року, займаючись тим, що люблю робити. Найважливіша річ, яку маю зробити під час Різдва, – це доставити подарунки дітям по всій планеті. Крім того, лишаюся у своєму офісі в селі Санта-Клауса, Рованіемі, де зустрічаю відвідувачів з усього світу. Якщо ви не знайдете мене в офісі, то швидше за все я просто прогулююся.

Яке у вас хобі?

49834077_447307645807872_8232282941456121856_n

Я маю багато захоплень, і моє улюблене заняття залежить, швидше, від пори року. Взимку люблю кататися на лижах та гуляти зимовим лісом.

До резиденції Санти у Лапландії щороку приїжджають тисячі дітей і дорослих. Чого бажають найбільше?

Люди приїздять із усіх куточків світу, щоби перейнятися різдвяним духом села Санта-Клауса – Рованіемі. Вони хочуть поділитися своїми вітаннями і поспілкуватися зі мною. Я отримую найрізноманітніші побажання: від іграшок до миру у всьому світі. На перший погляд, це може здатися складним завданням – здійснити усі бажання. Та мені це в радість!

Хто допомагає у чарівних справах?

Ельфи – мої помічники. Усі вони мають різні завдання. Є, наприклад, сауна-ельфи, домашні ельфи, поштові ельфи. Але кожен може допомогти мені, якщо буде добрим до інших та до себе. Це і є справжня магія.

Щоб працювати вашим помічником у резиденції, потрібно мати спеціальну освіту?

Це те, про що знають тільки ельфи і Санта. Але відкрию вам невеличкий секрет: насправді існує спеціальна Ельфійська школа для всіх ельфів. Навчання у цій школі триває приблизно 99 років.

49759176_2070014789757960_8838508779193499648_nЯкщо дитина, наприклад, в Україні, захотіла б стати членом команди ельфів, узяли б до себе? Що для цього потрібно зробити?

Санта є посланцем доброї волі і підтримує всі добрі справи у великих чи менших масштабах, від великих компаній до приватних осіб. Для мене найважливіше, що люди будуть робити добрі вчинки. Діючи доброзичливо, ви можете бути моїм помічником у своєму рідному місті чи селі, у бідь-якій країні і незалежно від віку.

Скільки листів надходить до поштового відділення Північного полюсу від дітей України? Встигаєте усі прочитати? На які листи обов’язково відповідаєте?

Я отримую приблизно 500 000 листів щорічно з країн усього світу, а також і з України. На жаль, не знаю точну кількість листів, які приходять з України. Окремий облік кількості листів, які надходять від кожної окремої країни, не ведеться. Ельфи допомагають мені прочитати усі листи. Але, самі розумієте, просто неможливо написати відповідь усім власноруч, як би мені цього не хотілося. У першу чергу відповідаю на ті листи, котрі надсилають школи та дитячі садочки, коли моя відповідь одночасно приносить радість багатьом дітям. Насправді я досить старомодний і взагалі не маю електронної пошти.

Ви доставляєте подарунки дітям з усього світу, зокрема і в Україну. Які місця в Україні сподобались найбільше?

Вважаю, що саме люди роблять кожне місце особливим, тому будь-яке місце для мене має власний шарм.

49673935_342132116382425_6781532075078975488_nУ вас, виявляється, є дружина. Вона теж працює разом із вами?

Місіс Санта-Клаус багато в чому допомагає мені. Вона опікується тим, щоб усе в нашому повсякденному житті було добре. Саме завдяки місіс Санта-Клаус я почуваюся вдома щасливим.

Маєте власні сімейні традиції? Як проводите вихідні?

Для мене немає значення – вихідний день чи робочий, робити те, що люблю, чи ні.  Ви можете мене зустріти кожного вихідного дня в моєму офісі, де я приймаю гостей. А от щодо сімейної традиції… Особ-
ливо люблю разом з ельфами їсти різдвяну кашу.

А який подарунок хотіли б отримати на різдвяні свята?

Найкращий подарунок до свята для мене – це доброта людей один до одного. Це все, чого я бажаю.

Як святкуватимете цьогорічну новорічну ніч?

Я зустрічатиму людей із усього світу у своєму офісі в Рованіемі. Після цього я проведу вечір разом із місіс Санта-Клаус, ельфами та друзями – тваринами.

 

Текст: Алла Волошина

[05.01.2019 15:10]
Інші записи від автора:
859