Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

ТОП-100 блогерів України: хто з Кропивницького отримав найбільшу кількість голосів

30 вересня завершилося голосування ТОП-100 блогерів України. 

Проєкт сьомий рік поспіль проводить видання «Факти. ICTV». Цього року рейтинг був представлений п’ятьма категоріями: Політика та економіка, Крим та Донбас, Lifestyle, Здоров’я і Народний вибір.

У список ТОПу потрапили і блогери з Кропивницького, найбільше голосів з-поміж земляків отримала Ірина Оцабрик. За неї проголосувало 439 осіб, що дозволило увійти в двадцятку «Народного вибору». Зазначимо, що це єдиний блок, куди номінантів могли додавати за рекомендацією підписників. Склад інших категорій з самого початку формувало виключно експертне журі до складу якого увійшли переможці минулого рейтингу та відомі фахівці зі сфери медіа та діджиталу. Всього рейтинг налічував 202 претендента.

Серед номінантів були також Ольга Кирилюк (161 голос), Наталія Городова (108 голосів). Менше 20 голосів отримали Дмитро Сінченко та Олена Сідорова. 

Слід зазначити, що система голосування була досить непростою, потребувала реєстрації та  підтвердження через електронну пошту, через що не всі бажаючі змогли проголосувати, про що писали у соцмережах. Проте, такий спосіб визначення кращих зробив рейтинг максимально захищеним від накруток і повторних голосувань однією й тією ж особою. Уточнимо, що рейтинг мав на меті показати саме лідерів думок, які несуть суспільству цінну інформацію. [05.10.2021 16:35]
Інші записи від автора:
145