Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

У Кропивницькому презентували перший аналітичний глянець

У Кропивницькому з’явилось перше серйозне глянцеве видання. Суспільно-політичний аналітичний журнал “PERSONA” презентували 16 грудня. Захід мав благодійний характер – кошти, виручені за продаж журналу у сумі 5 250 грн. передали на операцію хлопчику з особливими потребами – Костику Малухіну.

88 95 98

Засновник і шеф-редактор журналу Неля Желамська розповіла, що видання має на меті знайомити читачів з успішними, впливовими, заслуженими і професійними у своїй справі людьми.

“Команда “ПЕРСОНИ” ставить за мету розбавити інформаційний простір нашого регіону новим форматом викладення подій. Ми писатимемо про людей, які заслуговують на увагу і повагу. Це журнал для тих, хто бажає знати більше про перших осіб міста та області, їхні принципи в роботі й житті. Не оминемо увагою талановити і професійних людей з усіх сфер життя. Ми пропонуємо якісну інформацію, ексклюзивні інтерв’ю, теми, на які ЗМІ пишуть дуже мало, – зазначила засновниця.

Редактор журналу Наталя Кривошей додала, що перший номер журналу висвітлює одразу кілька важливих і цікавих тем.

89 img_274066

“Інтерв’ю з найефективнішим, за версією опитаних нами людей, міським головою, аналітика навколо ситуації з реорганізацією пологових будинків, історії успішних кропивничан та багато іншого, – розповіла журналістка.

На презентацію завітали відомі особи – нардеп Олександр Горбунов, секретар Кіровоградської міської ради Андрій Табалов з дружиною, екс-секретар міськради Іван Марковський, депутати рад різних рівнів – Олександр та Катерина Шамардіні, Сергій Горбовський, Валерій Шутка, Михайло Бєжан, Артем Постолатій. Заслужені журналісти – голова обласної спілки журналістів Петро Мельник, редактор всеукраїнської газети “Діалог” Анатолій Безтака, редактор газети “З перших уст” Валерій Мятович, журналіст і мистецтвознавець Броніслав Куманський, голова правління медіа-групи “Весь Кіровоград” Олександр Дануца. А також відомі в Кропивницькому діячі Андрій Лаврусь, Павло Топчій, Андрій Максюта, Анна Заречна, Людмила Шукрута та багато знайомих і друзів авторів нового проекту.

oblozhka_1

Перший номер нового журналу вже в продажу. Знайти його можна у поштових відділеннях та кіосках міста.

Паралельно журналу працюватиме онлайн-версія видання за адресою www.persona-online.com.

[17.12.2016 09:34]
Інші записи від автора:
426