Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

У Кропивницькому для учасників АТО проведуть турнір «Сила нації»

17093882_690904631091497_273369630_nПро те, чим живе сьогодні учасник АТО Вадим Довгорук йдеться в інтерв’ю «Народний герой Вадим Довгорук: ми хочемо показати іншим – якщо у вас немає рук чи ніг, це не значить, що треба лягти й лежати» у другому номері журналу «PERSONA».

Як відомо, при виході із-під Дебальцевого у лютому 2015-го року він отримав поранення, внаслідок яких втратив руку та ступні ніг. Він 4 дні пролежав у снігу, поки його не підібрав патруль «ЛНР». Вадим Довгорук, власник найвищої народної відзнаки «Народний Герой»,  планує організувати у Кропивницькому  турнір «Сила нації» для військових, які отримали травми чи інвалідність.
Як йдеться в інтерв’ю, ідея провести турнір у Кропивницькому виникла після того, як у листопаді 2016-го року Вадим Довгорук та Дмитро Медведь успішно провели турнір у Маріуполі. Від «Ігор героїв» проект відрізняється тим, що серед учасників немає цивільних: всі атовці і після ампутації. Суть проекту – не змагання, а показові виступи: кросфіт, силові види спорту.

«Ми хочемо показати іншим – якщо у вас немає рук чи ніг, це не значить, що треба лягти й лежати, не треба падати духом», – зазначив Вадим Довгорук.
Збір коштів на призові фонди та подарунки відбувається за рахунок спонсорів та волонтерів.
Після Полтави народний герой планує організувати виступи в Кропивницькому.

Деталі читайте в інтерв’ю Наталі Кривошей «Народний герой Вадим Довгорук: ми хочемо показати іншим – якщо у вас немає рук чи ніг, це не значить, що треба лягти й лежати» у другому номері журналу «PERSONA».

[02.03.2017 13:43]
Інші записи від автора:
367