Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

У Кропивницькому тривають переговори з владою щодо впровадження безготівкової оплати за проїзд

14b7c039ca71aad0ee39c78473f5fd30В Олександрії вже запустили безготівкову оплату за проїзд у громадському транспорту через QR-код. ПриватБанк спiльно з приватними пiдприємцями вперше в регiонi запустили технологiю, яка дозволяє придбати i закомпостувати електронний квиток за допомогою мобiльного додатку Приват24, вiдсканувавши лише QR-код зi спецiального стiкера у транспортi. Про запровадження цієї технології у Кропивницькому журналу «Persona» розповів директор Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку Ростислав Масло у шостому номері журналу (червень, 2017).

«Планую і сподіваюсь на підтримку місцевої влади у запровадженні проекту безготівкової оплати за проїзд в транспорті – зчитування QR-коду. Цей проект вже працює і зарекомендував себе у багатьох містах країни. Це дуже крута система, яка дозволяє зчитати QR-код і в три кліки здійснити оплату за проїзд. Все ж таки живемо в 21 столітті…», – зазначив Ростислав Масло.

За його словами ця система не вимагає наявності у транспортному засобі жодних комп’ютерних і технічних засобів.

b2a271782db388c04a31c3c0880509f3«Ми лише друкуємо і наклеюємо стікери з QR-кодом, в якому «зашиті» і номер транспортного засобу, і вартість проїзду. Це досить швидко, комфортно і прозоро. Наразі тривають переговори з владою. І я сподіваюся, що нам вдасться реалізувати цей проект і у Кропивницькому. В ньому маса переваг. Міська рада зможе без зайвих зусиль отримувати конкретну інформацію щодо пасажиропотоку, здійснювати контроль за перевезенням льготних категорій населення і як результат – ефективно управляти витратною частиною бюджету міста», – зазначив директор Кіровоградського управління ПриватБанку.

Крім того, є можливість запустити нову розробку – Digital-картку (цифрову картку) городянина з масою можливостей: від запису в поліклініку до створення електронного студентського квитка. У «Львівському політехнікумі» вже тестується електронний студентський квиток «Digital Студентський квиток» на базі «Приват24». Такі сервіси можна запроваджувати на базі усіх навчальних закладів.

[04.07.2017 17:29]
Інші записи від автора:
324