Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

У Кропивницькому цього тижня здаватимуть міжнародні іспити

Офіційний сертифікований центр підготовки до міжнародних екзаменів Gambridge – мовний простір «Giraffe Club» 6-7 лютого проведе у Кропивницькому іспити з англійської мови.

Про це повідомила директор приватного освітнього закладу «Giraffe Club» Ольга Мануйлова.

«Останній рік випробовував і учнів і вчителів новими формами навчання. Онлайн-формат вимагав максимальної концентрації, дисципліни і вміння опрацьовувати великі об’єми інформації
самостійно. Результати наших студентів на сьогодні ще раз підтверджують ефективність наших підходів у вивченні іноземних мов, а міжнародна сертифікація – це не лише зріз знань, а й нові можливості та перспективи», – говорить Ольга Мануйлова.

За її словами, здати іспити й отримати міжнародний сертифікат можуть не лише студенти «Giraffe Club», а й кожен, хто хоче перевірити чи підтвердити свій рівень знань англійської.

До здачі пропонуються іспити для дітей від 7 до 11 років – YLE (starters- pre A1, movers- А1, flyers-A2), для школярів та дорослих: КЕТ – А2, B1 preliminary, B2 first, CAE – C1, CPE – C2.

Наступний етап здачі міжнародних іспитів анонсують вже в червні. Набір на курс попередньої підготовки в «Giraffe Club» вже відкрито.

[02.02.2021 18:09]
Інші записи від автора:
232