Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

У Кропивницькому в літній Бізнес-Школі дітей навчають фінансовій грамотності

FullSizeRender_4У червні Кіровоградська філія ПриватБанку організувала для дітей літню Бізнес-Школу ЮніорБанку. Це соціальний проект, в якому школярі та молодь навчають основам фінансової грамотності. Про це в інтерв’ю журналу «Persona» зазначив директор Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку Ростислав Масло.

«Діти мають можливість практично відчути, що таке банківська  справа. Ми проводимо уроки фінансової грамотності по всій області. Можливо хтось із наших учнів колись виявить бажання працювати в нашому банку», – зазначив Ростислав Масло.

Крім того, банк має ще соціальні програми для пенсіонерів. Для того, щоб не сидіти в чергах пенсіонерам пропонують навчитися працювати із сервісом «Приват24».

FullSizeRender_3FullSizeRender_10«У нас є уроки фінансової грамотності для пенсіонерів. Ті, хто спробував – дуже вдячні за економію часу. Також ми працюємо над програмою, яка б дозволяла не ходити по соціальних службах, не стояти в чергах, а замовляти довідки через «Приват24». Людський  фактор за таких умов практично зникає, додаються лише зручності», – зазначив керівник Кіровоградської філії ПриватБанку.

Детальніше про життя ПриватБанку після націоналізації та що нового і корисного чекати клієнтам банку читайте в інтерв’ю Нелі Желамської у шостому номері журналу «Persona» (червень, 2017).

 

[05.07.2017 14:52]
Інші записи від автора:
383