Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

У Кропивницькому відкрилася перша кулінарна школа європейського рівня


Creative Culinary School
Tata Moon

«Creative Culinary School Tata Moon» – кулінарний простір під такою назвою офіційно відкрив свої двері у Кропивницькому
7 квітня. Кілька місяців до цього школа працювала в тестовому режимі і вже встигла стати улюбленим місцем проведення кулінарних та корпоративних майстер-класів для багатьох кропивничан та гостей міста.

Простір школи поділений на кілька функціональних зон – кав’ярня-кондитерська та професійна кухонна зона для проведення майстер-класів.


«Травень у нас дуже насичений майстер-класами різної тематики. В планах тільки розширювати їх види, вибудовувати гнучкий і зручний для гостей графік проведення. Рухаємося в досить активному темпі. 30 квітня відкривається магазин з продажу якісної натуральної сировини для кондитерської та пекарської справи», – розповіла засновниця кулінарного простору «Creative Culinary School Tata Moon» Тетяна Луцик.


Гості «Tata Moon» можуть спробувати меню солоної та кондитерської вітрин. Це єдине місце у Кропивницькому, де всі страви виготовляються на 100% із натуральних продуктів, без рослинних вершків, лактози, глютену й барвників.

«Якщо шоколад, то тільки бельгійський, якщо хліб – тільки на заквасках, якщо вода, то це «AQUA MЕLAN», яка очищує, детоксикує і допомагає організму відновлюватися. В продажу солоної вітрини – бургери, круасани, млинці і салати. Жодних майонезів чи інших придбаних соусів, ми все готуємо самі з натуральної сировини. Всі страви можна скуштувати і в самій кав’ярні, і замовити з собою», – зазначила Тетяна Луцик.

Крім цього, «Creative Culinary School Tata Moon» надає якісно нові кейтерингові послуги, яких на ринку Кропивницького ще не було.

З 1 червня можна замовляти оформлення весільного кенді-бару та кейтерингу для особливо важливих подій високого рівня.

[02.05.2019 15:30]
Інші записи від автора:
660