Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Відродити село чи місто можна лише одним способом – створюючи робочі місця і даючи людям гідну зарплату

Так вважає депутат Світловодської районної ради, кандидат в Кіровоградську обласну раду від політичної партії «За майбутнє» Олег Медяник.

Він знає, про що говорить, адже сам більше десяти років тому на руїнах двору та ферми КСП «Придніпровське» почав створювати власну справу. Зараз унікальна продукція торгової марки «Світ-сир» відома далеко за межами області.

Олега Медяника знають як спонсора різноманітних молодіжних, культурних, спортивних проєктів, людину, яка постійно підтримує хлопців, що боронять нашу країну від російського агресора, християнина, що будує на звернення української православної церкви Свято-Миколаївський жіночий монастир. З початком пандемії коронавірусу він приєднався до благодійної ініціативи «Діємо Разом» задля підтримки медиків у боротьбі із Covid-19.

Олег Медяник – підприємець, який сповідує філософію соціальної відповідальності бізнесу і з такою ж увагою відноситься до своїх депутатських обов’язків.

Пане Олеже, Ви успішний підприємець, навіщо вам політика?

Якось відомий американський журналіст Джеймс Рестон сказав, що державний корабель – єдиний, який починає протікати вгорі. Це ж стосується місцевих човнів. Маючи багаторічний досвід у керуванні територіями, нинішні депутати не викладаються на благо громади на сто відсотків. Навпаки, думають лише про себе. Я не відчуваю турботи про людей, міста і села. Замість плідного використання коштів на благо Світловодська та району, вони їх просто дерибанять. Все це мене дістало.

Я багато років є одним з великих платників податків в державний та місцевий бюджети, тому хочу знати, куди витрачаються кошти і впливати на те, щоб вони покращували добробут людей, а не на іномарки та садиби тим, хто у годівниці.

Я живу за правилом чіткого розуміння, що потрібно робити кожного дня, і планування цієї роботи. Тому хочу, щоб такий підхід з’явився нарешті і у депутатських лавах. Мені небайдуже, що про мене говорять люди. Тому мій підхід до бізнесу – добре працювати самому, давати людям роботу і можливість заробляти та допомагати землякам у вирішенні їхніх проблем. На моє переконання, не можна самому жити в палаці, коли поряд інші живуть в сараях.

Чому серед багатьох партій ви обрали саме команду «За майбутнє»?

Тому що в ній об’єдналися люди, які сповідують близьку для мене філософію – професійно працювати на благо свого краю. Нам обіцяли, що прийдуть нові обличчя і країна зміниться. А побачили ми популізм і непрофесійність. Швидко навчилися лише дерибану та корупції. Тому для себе я обрав партію «За майбутнє», що згуртувала людей, які, як і я, мають досвід успішної роботи. Я особисто знаю лідерів партії. Це люди прагматичні, працьовиті, це люди слова і діла.  Світловодчина має величезний потенціал, але через безгосподарність, яку я на власні очі спостерігаю десятки років, не тільки його не розвиває, а все сильніше падає у економічну і, як наслідок, соціальну прірву.

То з чого ви будете починати свою роботу?

Проблем дуже багато. Так, усі складові виробничої інфраструктури нашого регіону знаходяться в незадовільному стані. Зокрема, дороги до наших сіл не просто погані, їх і дорогами важко назвати. Це, скоріше, напрямки. Про який економічний та соціальний розвиток без транспортного сполучення можна говорити. Дороги потрібно якісно зробити та якісно обслуговувати. Тоді вони слугуватимуть людям багато років.

За даними Мінекономрозвитку, в минулому році в об’єднаних територіальних громадах Кіровоградщині спостерігалось скорочення кількості підприємств малого та середнього бізнесу. А це все самозайнятість людей і робочі місця.

Візьмемо сферу, яка мені найближча.  Нам потрібно відроджувати галузь молочного скотарства. Ситуація критична. Люди вирізають худобу. Треба за прикладом Херсонщини розвивати кооперацію на молочарському напрямку, у галузях овочеводства та садівництва.

Необхідний сприятливий інвестиційний клімат, щоб наше село відроджувалось. Я готовий працювати і буду працювати по залученню коштів на реалізацію усіх державних програм та бізнес-проєктів, які робитимуть нашу Світловодщину заможнішою.

Мені імпонує економічний прагматизм, який сповідує партія «За майбутнє». Побудувати сильну державу ми зможемо, якщо зробимо сильними кожний окремий регіон та кожну громаду.

[03.10.2020 18:10]
Інші записи від автора:
295