Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Віталій Миронюк: Справжнім успіхом у своїй роботі вважаю людей, з якими довелось і доводиться працювати

25564628_1986131924934098_2016511335_nВін пройшов усі сходинки своєї професії – від інспектора в районі до найвищої посади в області. Усі підрозділи, які йому довелося очолювати, зумів вивести на серйозний рівень роботи. Його головний принцип – створити комфортні умови для роботи з чітким режимом, а вже потім вимагати результатів. Він людина, для якої відповідальність перед самим собою завжди в пріоритеті. Людина справи. Начальник Управління ДСНС у Кіровоградській області, полковник служби цивільного захисту Віталій Миронюк у фокусі номера.

– Віталію Григоровичу, розпочнемо зі статистики… Які надзвичайні ситуації та події траплялися протягом року на Кіровоградщині найчастіше?

– Що стосується нашої області, то з початку року сталося дві надзвичайні ситуації та майже дві тисячі надзвичайних подій (станом на кінець листопада – Ред.). Найбільше за кількістю пожеж. На другому місці події так званого іншого характеру, під час яких ДСНС надає допомогу населенню – від відкачки води під час повеней чи сильних дощів, діставання авто з кюветів, до відкривання дверей квартирі порятунку людей і тварин, які впали у відкриті люки…

Детальніше про роботу начальника в Управлінні ДСНС читайте у матеріалі Нелі Желамської в журналі «PERSONA» (грудень 2017 -січень 2018). Фото – Віталій Ніколенко.  Видання можна знайти у вільному продажу в книжковому супермаркеті «Букі», в найбільших магазинах «Ятрань», в «Crema caffe» в ТРЦ DEPO’t та інших точках продажу преси.

[21.12.2017 14:57]
Інші записи від автора:
594