Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Встигнути все

zlV28FGVPUMУ попередніх номерах ми вже торкались тайм-менеджменту. Сьогодні знову порушуємо цю тему, адже сучасній людині, яка хоче досягти успіху, дуже важливо вміти правильно розподіляти свій час. Пригадуємо ключові принципи тайм-менеджменту та дізнаємось, як успішні люди Кропивницького реалізують їх на практиці.

Віта Атаманчук, голова громадської організації «Українська платформа громадських ініціатив»

“Значний період свого життя я поєднувала навчання, роботу, сім’ю, громадсько-політичну діяльність. Це був рух на шаленій швидкості. Не обійшлося без «особистих жертв». Щоденне фіксування переліку поточних справ, визначення пріоритетів – це дійсно допомогає. Сучасне суспільство загралося в технологіях, методах в питаннях тайм-менеджменту. Більшість в процесі роботи перетворюються в технічних виконавців без душі, загнаних і психологічно вигорілих. Іноді нам здається, що якби ми могли віднайти дієві техніки і натренували самодисципліну, щоб встигати зробити всі справи, то нарешті ми б стали щасливими. Але варто вчасно робити зупинки для осмислення того, що ми робимо і для чого. Як говорив Едвард Еббі, ріст заради росту – це ідеологія ракової клітини. Найголовнішим досягненням і запорукою успіху будь-якої справи є внутрішній баланс, спокій, рівновага, самодостатність. Чого я всім бажаю)”.

Детальніше про те, як встигнути все читайте у журналі «PERSONA» (жовтень, 2017).  Видання можна знайти у вільному продажу в книжковому супермаркеті «Букі», в найбільших магазинах «Ятрань», в «Crema caffe» в ТРЦ DEPO’t та інших точках продажу преси.

[08.11.2017 13:08]
Інші записи від автора:
319