Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
зв'язатися з нами

Жалкує чи ні секретар Кіровоградської міськради про те, що пішов на цю посаду

19758313_1907985149468297_1888934646_n

Кілька місяців поспіль частина депутатського корпусу Кіровоградської міської ради блокувала роботу міської ради, а компромісні пропозиції ними не озвучувалися, принаймні публічно. З огляду на це, журнал «Persona» в ексклюзивному інтерв’ю запитав у секретаря міської ради Андрія Табалова чи не жалкує він, що зайняв цю посаду.

«Абсолютно не жалкую – це точно. Я розумів, що робота буде непростою. Взагалі посада секретаря для мене, попри різні розмови, є несподіваною. Я вчуся «на ходу». Звичайно, це складно. І я розумію, що треба дослухатися до депутатів… Але певним речам є свої межі. Якоюсь мірою, я пожертвував своєю політичною кар’єрою. В цій ситуації я розумів, що працюватиму не на рейтинг, як інші – обіцяють речі, які просто неможливо зробити», – зазначив Андрій Табалов. І додав, що деяким депутатам треба бути відвертими перед своїми виборцями і прямо говорити, що «ми не хочемо працювати, бо в нашої партії інші плани» або «нам треба вибори, а не робота в сесійній залі».

«Мені не вдалося посісти мерське крісло, але я досягнув певних успіхів у роботі з депутатським корпусом – ми сформували найбільшу групу в міській раді. І мені особисто було дуже цікаво реалізувати свої програмні цілі. Тому, коли Андрій Павлович Райкович, як міський голова, запропонував нашій групі посаду секретаря – мої колеги сказали, що повинен йти я. Спочатку я був не в захваті від такої перспективи, тому що в мене були серйозні плани стосовно бізнесу… Але все ж таки вирішив спробувати. Це щось нове, це змушує мій мозок працювати в іншому напрямку і, найголовніше, є ідеї, які хочеться втілювати», – зазначив Андрій Табалов.

Детальніше про ситуацію в депутатському корпусі та про роботу секретаря міськради читайте в шостому номері журналу «Persona» (червень, 2017).

[05.07.2017 18:02]
Інші записи від автора:
357